Topeniště pro udírnu LUX XXL 54x39x41 cm Fi 120

Kód: 5439-120
Neohodnoceno
Značka: Grillpal
5 528 Kč
Skladem u dodavatele

Topeniště je rozhodně jedním z nejdůležitějších prvků konstrukce udírny. Je zodpovědné za teplotu v komoře udírny, která je při procesu uzení klíčová. Ovlivňuje jak chuť, tak kvalitu finálních produktů. Investice do nejkvalitnějšího vybavení je receptem na jistý úspěch a výjimečnou chuť připravovaných pokrmů. Topeniště Grillpal se vyznačuje mimořádně promyšleným a moderním designem. Určitě usnadní přípravu aromatických mas, ryb a sýrů.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis
Topeniště je rozhodně jedním z nejdůležitějších prvků konstrukce udírny. Je zodpovědné za teplotu v komoře udírny, která je při procesu uzení klíčová. Ovlivňuje jak chuť, tak kvalitu finálních produktů. Investice do nejkvalitnějšího vybavení je receptem na jistý úspěch a výjimečnou chuť připravovaných pokrmů. Topeniště Grillpal se vyznačuje mimořádně promyšleným a moderním designem. Určitě usnadní přípravu aromatických mas, ryb a sýrů.

GRILLPAL TOPENIŠTĚ MÁ STEJNÉ VÝHODY:

VYROBENO Z NEJKVALITNĚJŠÍHO PLECHU O ŠÍŘCE 2 mm
VYJÍMATELNÁ MŘÍŽKA
ÚPRAVA PŘÍSTUPU VZDUCHU DO KOMORY
RUKOJEŤ PRO SNADNÉ PŘENÁŠENÍ
UNIVERZÁLNÍ – MŮŽETE PÁLIT DŘEVO, ŠTŘÍPKY, BRIKETY
VHODNÉ PRO DŘEVĚNÉ I KOVOVÉ UDĚRNY
VZDÁVÁ DOKONALÉ TEPLO
NEOHŘÍVEJTE NA TEPLOTU VYŠŠÍ NEŽ 500 stupňů C
MODERNÍ, STYLOVÝ VZHLED
LAKOVÁNO TEPELNĚ ODOLNÝM LAKEM – ESTETICKÝ, ODOLNÝ POVRCH
ODOLNÉ VŮČI POŠKOZENÍ
JEDINEČNÝ DESIGN DÍKY PŘIDANÉMU LOGU NA ZVUCÍCH

topeniště Grillpal je rozhodně jedním z nejkvalitnějších produktů dostupných na polském trhu. Jako výrobce udíren a veškerého zboží potřebného k uzení klademe velký důraz na kvalitu a estetickou hodnotu výrobků. To je naším největším odlišením od konkurence, která často vyrábí výrobky z podřadných materiálů, což má vliv na stabilitu, životnost a vzhled nabízených udíren a příslušenství.

TOPENIŠTĚ VYROBENÉ Z NEJKVALITNĚJŠÍHO PLECHU / LAKOVANÁ TEPLNĚ ODOLNÝM NÁTĚREM

Topeniště Grillpal je doplněk vyrobený z nejkvalitnějších materiálů. Díky tomu je odolný, odolný proti poškození a především účinný. Nemusíte se bát, že se po první sezóně poškodí. Tento mimořádný produkt Vás bude jistě provázet po mnoho let a zaručí úžasnou chuť Vašich vlastních uzených produktů.

Díky tomu, že bylo topeniště natřeno žáruvzdornou barvou, je jeho nátěr mnohem trvanlivější a odolnější vůči oděru. Navíc tato metoda poskytuje mnohem lepší vizuální efekt. Je také nesmírně důležité, aby tato metoda zvýšila bezpečnost pro lidi a životní prostředí. Nevypouštějí tolik škodlivých výparů a odpadu jako tradiční metody lakování.

VYJÍMATELNÁ MŘÍŽKA / ÚPRAVA PŘÍSTUPU VZDUCHU DO KOMORY

Náš topeniště je vybaven odnímatelným roštem, který výrazně usnadňuje čištění zařízení a odstraňování zbytků kouření. Díky tomu nemusíte používat příslušenství jako je poker. Stačí vytáhnout rošt a za pár vteřin vysypat odpadky. To také zefektivní čištění zařízení. Jde o nesmírně důležitou činnost, která určuje, jak dlouho nás bude praktický topeniště těšit.

Zařízení se vyznačuje výbornou regulací přístupu vzduchu do komory, což umožňuje snadnou kontrolu nad výkonem plamene. Pokud chcete přiložit oheň, stačí zatáhnout za páku na dveřích, čímž se odhalí otvory, které byly předtím zakryty. Když je oheň příliš silný, můžete jej okamžitě uhasit odříznutím přístupu kyslíku a opět zakrytím otvorů.

RUKOJEŤ / MODERNÍ STYLOVÝ VZHLED

topeniště je vybaven mimořádně praktickým madlem umístěným na jeho horní stěně. Díky němu můžete zařízení rychle a pohodlně přemístit na jakékoli místo na zahradě, aniž byste museli celé ohniště nepohodlně zvedat. To vám také pomůže vyhnout se popáleninám.

Prezentovaný produkt Grillpal má mimořádně stylový design a univerzální černou barvu, která jistě zapadne do aranžmá každé zahrady či domova. Perfektně bude vypadat v kombinaci s dřevěnou i ocelovou udírnou. Díky modernímu minimalistickému vzhledu bude jeho okolí vypadat jedinečně a prestižně.

UNIVERZÁLNÍ / DÁVÁ DOKONALÉ TEPLO

V topeništi Grillpal můžete spalovat jak dřevo, tak i další produkty k tomu určené, jako jsou štěpky nebo brikety. Jeho design vám jistě umožní rychle zapálit doplňkový oheň, který vám pomůže udit, a připravit tak lahodné uzené produkty.

Díky tomu, že je zařízení vyrobeno z kvalitního plechu, dokonale vydává teplo, což je jeden z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují výsledný uzený produkt. Zahřeje se maximálně na 500 stupňů Celsia.

Doplňkové parametry

Kategorie: Topeniště k udírnám
Hmotnost: 15 kg

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.