Ochranný obal na udírnu 125-50 GRILLPAL 200x58x58 cm

Kód: 125-50
1 914 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Ochranný obal na udírnu 125-50 GRILLPAL 200X58X58 cm


Obal na udírnu je vynikající ochranou proti:

- nepříznivé vlivy povětrnostních podmínek,
- poškrábání,
- zaprášení.

Rozložený kryt má rozměry 200 x 58 x 58 cm (šířka x hloubka x výška) a je přizpůsoben udírně GRILLPAL o šířce komory 50 cm a výšce 125 cm.

Je vyrobena z kvalitního, odolného, ​​voděodolného černého materiálu, s bílým logem značky, s dodatečným vyztužením po obvodu.

Vpředu je kryt opatřen funkčním zipem a západkou, který poskytuje výborný přístup do udírny bez nutnosti sundávat celý kryt.

Na zadní straně je speciální větrací otvor, který umožňuje volnou cirkulaci vzduchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné obaly na udírny
Hmotnost: 1 kg
Materiál: 100% polyester na PVC podložce
Barva: černá
Gramáž: 420 g/m2
Tloušťka: 0,3-0,4 mm
Výška komory: 125 cm
Šířka komory: 50 cm
Výška obalu: 200 cm
Šířka obalu: 58 cm
Hloubka obalu: 58 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.