Topeniště LUX XL Fi 100 mm s kouřovodem sada pro udírny 345 l

Kód: K-4229-100
Akce Novinka
Značka: Grillpal
5 500 Kč –27 %
sada LUX XL 1
5 500 Kč –27 % 4 000 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
2.7.2024

Topeniště + kouřovod. Sada pro udírny o objemu udící komory 345l. Sada obsahuje topeniště LUX XL o rozměru 42x29x31 cm a kouřovod průměr 100 mm. Kouřovod se skládá z 2 kolen a 2 trubky.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis jednotlivých částí

Topeniště LUX XL

Topeniště je rozhodně jedna z nejdůležitějších součástí konstrukce udírny. Odpovídá za teplotu v udírně, která je má při uzení zásadní význam. Ovlivňuje chuť i kvalitu konečných výrobků. Investice do nejkvalitnějšího vybavení je receptem na jistý úspěch a výjimečnou chuť připravovaných pokrmů. Ohniště značky Grillpal se vyznačuje mimořádně promyšleným a moderním designem. Určitě usnadní přípravu aromatických mas, ryb nebo sýrů.

Výhody:

- vyrobeno z nejkvalitnějšího plechu o tloušťce 2 mm.
- odnímatelný rošt
- regulace přísunu vzduchu
- rukojeť pro snadné přenášení
- UNIVERZÁLNÍ - můžete spalovat dřevo, štěpky, brikety
- je vhodné jak pro dřevěné tak ocelové udírny
- vynikájící přenos tepla
- nezahřívá se na teplotu vyšíí než 500 °C.
- moderní a stylový disain
- natřeno žáruvzdornou barvou
- odolnost proti poškození

 

Díky tomu, že je zařízení vyrobeno z vysoce kvalitního plechu. Což zaručuje vynikající přenos tepla a to je jeden z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují výsledný produkt uzení. Zahřívá se až na maximální teplotu 500 °C.

Koleno kouřovodu

- vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů
- práškovaná barva
- teplně odolný nátěr do 800 °C
- multifunkční
- odolné vůči atmosférickým podmínkám
- nezbytné pro každou udírnu
- moderní, stylový vzhled
- dlouhodobé / bezproblémové používání

Koleno Grillpal je rozhodně jedním z nejkvalitnějších produktů dostupných na trhu. Jako výrobce udíren a veškerého zboží potřebného k uzení klademe velký důraz na kvalitu a estetickou hodnotu výrobků. To je naším největším odlišením od konkurence.

Trubka kouřovodu

Ocelová trubka kouřovodu pro napojení topeniště na udírnu. Vyrobeno z ocelového plechu tl. 0,5mm opatřená z vnější strany žáruvzdornou práškovou barvou odolnou teplotě do 800°C v  černé barvě. Trubku lze spojovat s další trubkou, nebo s koleny hrdlovým napojením nasunutím do sebe.

- vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů
- práškovaná barva
- teplně odolný nátěr do 800 °C
- multifunkční
- odolné vůči atmosférickým podmínkám
- nezbytné pro každou udírnu
- moderní, stylový vzhled
- dlouhodobé / bezproblémové používání

Doplňkové parametry

Kategorie: Topeniště k udírnám
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.