Nerezová digitální udírna UWDS-150 Borniak

Kód: 52063921
30 399 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
1.8.2024

Stále častěji se při výběru uzenin v důvěryhodném obchodě ptáte na jejich složení a kvalitu. Chcete si vybrat produkty jako kdysi - chutné a aromatické, ale rychle zjistíte, že máte k dispozici pouze ty namočené ve vodě, s látkami zvýrazňujícími chuť a konzervanty. Vaše jídla však mohou vypadat jinak, pokud si šunku, tresku, uzeniny a dokonce i bílý sýr připravíte a udíte sami. Zajisté získáte chuťový zážitek, který jste dosud neznali.

K tomuto typu udírny doporučujeme štěpky frakce 02.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Stále častěji se při výběru uzenin v důvěryhodném obchodě ptáte na jejich složení a kvalitu. Chcete si vybrat produkty jako kdysi - chutné a aromatické, ale rychle zjistíte, že máte k dispozici pouze ty namočené ve vodě, s látkami zvýrazňujícími chuť a konzervanty. Vaše jídla však mohou vypadat jinak, pokud si šunku, tresku, uzeniny a dokonce i bílý sýr připravíte a udíte sami. Zajisté získáte chuťový zážitek, který jste dosud neznali.

Moderní a téměř bezúdržbová udírna Borniak inox UWDS-150 vyrobená z nerezové oceli, odolná vůči nečistotám, přichází s vaší pomocí. Navíc díky estetickému neutrálnímu vzhledu dokonale zapadne do prostoru vaší nemovitosti.

Nakládací komora má velkou kapacitu 150 L. Díky ní snadno připravíte i 16 kg uzeniny nebo 20 kg masa! Úchyty jeho stěn navíc dávají možnost uzení na 7 policích současně. Stěny jsou izolovány pěnou injektáží, která zajišťuje maximální těsnost a odolnost vůči vysokým teplotám.

Ocelový vnitřek komory je dokonale chráněn proti tvorbě kondenzátu, který přispívá ke zkažení uzeného masa. Navíc je díky schválením pro styk s potravinami bezpečný pro vás i vaši rodinu.

Provoz tohoto zařízení je vysoce automatizovaný. Když zapnete generátor kouře, podavač se začne otáčet a neustále přivádí štěpky na radiátor topení s chladičem, kde pomalu začnou doutnat a produkovat kouř. Připálené hobliny se protlačí po celé délce ohřívače a po použití putují do příslušné nádoby s vodou. Tam jsou také zcela vyhaslé.

Požadovanou teplotu v komoře nastavíte na elektronickém ovládacím panelu. Teplota se nastavuje nastavením číslic v řadě jednotek, desítek a stovek. Za udržování teploty je zodpovědný vestavěný počítač. Díky tomu topidlo po celou dobu udržuje nastavenou teplotu v komoře.

Krb s klapkou v horní části udírny umožňuje regulovat hustotu kouře v komoře tak, aby odpovídala požadavkům použité receptury klobás.

Tato udírna má stejně jako všechny modely Borniak bohatý systém ochranných prvků. Vaše uzeniny jsou chráněny před kondenzací kouře díky kondenzátoru umístěnému pod komínem. Přebytečná šťáva a tuk z uzeného masa stékají přímo do odkapávací pánve. Ve skříni přístroje jsou navíc dvě misky - jedna pod generátor na zbytky použité štěpky a druhá pod odkapávací misku na šťávu z uzeného masa.

Za nepříznivých povětrnostních podmínek se může doba ohřevu komory prodloužit. K měření teploty uvnitř uzeného produktu je vhodné použít teploměr.

Použití Borniak inox UWDS-150 je mimořádně ekonomické, na jednu hodinu práce spotřebuje 250 ml třísek. Nabíjení generátoru cca 2 litry vystačí na 6 až 8 hodin práce.

K tomuto typu udírny doporučujeme štěpky frakce 02.

 

Technická data
Design udírny: moderní
Počet roštů: 7
Výkon topidla [kW]: 1,4
Výkon [kW]: 1,52
Kapacita [l]: 150
Typ udírny: stacionární
Napájení

Napájení udírny: elektrické
Doplňující údaje

Stříbrná barva
Materiál dveří: nerezová ocel
Konstrukce/kostra/materiál těla: nerezová ocel
Materiál roštu: nerezová ocel
Rozměry

Hloubka celé udírny [cm]: 52
Hmotnost [kg]: 28,5
Celková šířka [cm]: 63
Celková výška [cm]: 122,1

Udírna sada prvků

Dva napájecí kabely
rošt
rybí koření
dvojité háčky
odkapávač
víko generátoru kouře
komín s klapkou
jedna klika dveří
dvě ucha pro přenášení
dvě misky na vodu
odkapávač
tři  tyče
chipsy na uzení 2l - 5 ks
generátor kouře
udírna

Doplňkové parametry

Kategorie: Udírny kovové
Hmotnost: 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příprava pokrmů uzením ve své nejlepší podobě

Jsme polským výrobcem vysoce kvalitních udírenských zařízení. Za námi stojí zkušenosti, znalosti a vášeň. Naše uspokojení zákazníků hovoří za vše.

Během let jsme prošli dlouhou cestu - od malé technologické dílny k moderní firmě, která je nyní lídrem v prodeji a distribuci udírenských zařízení. Současně s hrdostí zdůrazňujeme, že jsme nikdy neztratili kurz, který jsme si vytyčili.

Vždy jsme tvrdili, že co se týče chuti a zdraví, tradiční metody uzení jsou nepřekonatelné. To však neznamená, že samotná zařízení nelze vylepšit - v tomto směru jsme dosáhli velkých úspěchů. Neustále rozšiřujeme nabídku a zvyšujeme kvalitu našich produktů a služeb.

To vše přispívá k neustálému růstu našeho zákaznického okruhu - mezi našimi zákazníky najdete vášnivé rybáře a lovce, zahrádkáře a majitele venkovských rekreačních areálů. Směřujeme také k filozofii Slow Food a milovníkům amerického barbecue.

Jedním slovem - všechny, kteří si váží zdravého jídla a domácích metod jeho výroby.

Naši zákazníci a firmy, se kterými spolupracujeme, jsou roztroušeni po celé Evropě i mimo ni. Neustále rozšiřujeme distribuční místa našich produktů a jsme otevření spolupráci.

Cítíme se být součástí většího hnutí - uvědomělého návratu k tradičním metodám výroby potravin, a s naším komunitou sdílíme recepty a znalosti, které máme."