Topeniště pro udírnu LUX XL 42x29x29 cm Fi 100 mm

Kód: 4229-100
3 127 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Topeniště je rozhodně jedna z nejdůležitějších součástí konstrukce udírny. Odpovídá za teplotu v udírně, která je má při uzení zásadní význam. Ovlivňuje chuť i kvalitu konečných výrobků.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Topeniště LUX XL

Topeniště je rozhodně jedna z nejdůležitějších součástí konstrukce udírny. Odpovídá za teplotu v udírně, která je má při uzení zásadní význam. Ovlivňuje chuť i kvalitu konečných výrobků. Investice do nejkvalitnějšího vybavení je receptem na jistý úspěch a výjimečnou chuť připravovaných pokrmů. Ohniště značky Grillpal se vyznačuje mimořádně promyšleným a moderním designem. Určitě usnadní přípravu aromatických mas, ryb nebo sýrů.

Výhody:

- vyrobeno z nejkvalitnějšího plechu o tloušťce 2 mm.
- odnímatelný rošt
- regulace přísunu vzduchu
- rukojeť pro snadné přenášení
- UNIVERZÁLNÍ - můžete spalovat dřevo, štěpky, brikety
- je vhodné jak pro dřevěné tak ocelové udírny
- vynikájící přenos tepla
- nezahřívá se na teplotu vyšíí než 500 °C.
- moderní a stylový disain
- natřeno žáruvzdornou barvou
- odolnost proti poškození

ODNÍMATELNÝ ROŠT / NASTAVITELNÝ PŘÍSTUP VZDUCHU DO KOMORY

Topeniště je vybaveno odnímatelným roštem, který usnadňuje čištění spotřebiče a odstraňování zbytků popela.. Tímto způsobem nemusíte používat příslušenství, jako je pohrabáč. Stačí jen vysunout rošt a během několika sekund popel vysypat. Zlepší se také mytí zařízení. Jedná se o nesmírně důležitou činnost, která rozhoduje o tom, jak dlouho se budeme těšit z produktu. 

Zařízení se vyznačuje tím, že výborná regulace vzduchu v komoře, která umožňuje snadnou kontrolu síly plamene.. Pokud chcete přiložit do ohně, stačí zatáhnout za páčku na dveřích, čímž se odkryjí otvory, které byly předtím zakryté. Když je oheň v okamžiku příliš silný, můžete ho uhasit přerušením přívodu kyslíku, čímž otvory opět zakryjete.

 

Díky tomu, že je zařízení vyrobeno z vysoce kvalitního plechu. Což zaručuje vynikající přenos tepla a to je jeden z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují výsledný produkt uzení. Zahřívá se až na maximální teplotu 500 °C.

Rozměry komory topeniště: 42x29x31.5 cm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Topeniště k udírnám
Hmotnost: 10 kg
Materiál: Ocelový plech válcovaný za studena DC01
Odolnost barvy: 800 °C
Barva: černá
Výstup na kouřovod průměr: 100 mm
Výška: 32 cm
Šířka: 35 cm
Hloubka: 50 cm
Tloušťka plechu: 2 mm
Výška komory: 31,5 cm
Šířka komory: 29 cm
Hloubka komory: 42 cm
Rošt: ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.