Koleno kouřovodu Fi 100 s práškovým nástřikem 800 °C

Kód: 1002
290 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
7.8.2024

Aby uzení probíhalo ve vhodných podmínkách, měla by být vaše udírna vybavena potřebným příslušenstvím pro tento proces. Koleno je často podceňovaný prvek, ale je součástí kouřovodu, který je velmi důležitou částí udírny, diký kterému můžete dosáhnout těch nejlepších výsledků ve vaší udírně. Tento praktický doplněk nesmí chybět ve vaší výbavě!

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis

- vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů
- práškovaná barva
- teplně odolný nátěr do 800 °C
- multifunkční
- odolné vůči atmosférickým podmínkám
- nezbytné pro každou udírnu
- moderní, stylový vzhled
- dlouhodobé / bezproblémové používání

Koleno Grillpal je rozhodně jedním z nejkvalitnějších produktů dostupných na trhu. Jako výrobce udíren a veškerého zboží potřebného k uzení klademe velký důraz na kvalitu a estetickou hodnotu výrobků. To je naším největším odlišením od konkurence.

TEPLNĚ ODOLNÝ NÁTĚR DO 800°C / ODOLNÝ VŮČI POVĚTRNOSTNÍM PODMÍNKÁM
Komínové koleno Grillpal bylo natřeno barvou, která na tomto příslušenství vytvořila povlak odolný teplotám až do 800°C. Tento způsob je mimořádně praktický i z hlediska čištění. Když se zašpiní, stačí jej omýt vodou a saponátem, aniž byste se museli obávat poškození nanesené vrstvy barvy.

NAPOJOVACÍ ZPŮSOB PŘIPOJENÍ / MULTIFUNKČNÍ
Námi vyrobené komínové trubky a kolena jsou zakončeny hrdlem, který umožňuje jednoduché napojení. Vše, co musíme udělat, je nasadit koleno do jiné trubky stejného průměru. Jedná se o mimořádně praktickou funkci, která ušetří čas při montáži.

Doplňkové parametry

Kategorie: Topeniště k udírnám
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.