Trubka kouřovodu DN 120×50 cm práškově lakovaná 800°C

Kód: 4549-120
206 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Ocelová trubka kouřovodu pro napojení topeniště na udírnu.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Ocelová trubka kouřovodu pro napojení topeniště na udírnu. Vyrobeno z ocelového plechu tl. 0,5mm opatřená z vnější strany žáruvzdornou práškovou barvou odolnou teplotě do 800°C v  černé barvě. Trubku lze spojovat s další trubkou, nebo s koleny hrdlovým napojením nasunutím do sebe.

Charakteristika:

- vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů
- práškovaná barva
- teplně odolný nátěr do 800 °C
- multifunkční
- odolné vůči atmosférickým podmínkám
- nezbytné pro každou udírnu
- moderní, stylový vzhled
- dlouhodobé / bezproblémové používání

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Topeniště k udírnám
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.