Generátor pro studené uzení AL-Zn BORNIAK

Kód: 70782732
1 659 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Uzení studeným kouřem je nový chuťový zážitek. Znalci považují chuť tohoto druhu uzenin za sofistikovanější. Nástavec na studené uzení ZW-01 je perfektním řešením pro každého, kdo chce tuto metodu vyzkoušet.

Uzení studeným kouřem probíhá při teplotě do 24 stupňů Celsia. Trvá od několika hodin do 16 dnů (uzeniny by však neměly být vystaveny kouři stále). Ve výchozím nastavení je generátor zapnutý na 2 hodiny ráno a dvě hodiny večer. Pokud recept, který používáme, neuvádí jinak.

Vyvíječ kouře, který je součástí udírny, má topidlo 110W. Tento ohřívač může zvýšit teplotu o 30 stupňů vzhledem k okolní teplotě. Nástavec ZW-01 umožňuje snížit teplotu na podmínky studeného uzení, což má za následek teplotu v udírně blízkou atmosférické teplotě.

Nástavec ZW-01 je vyroben z Alu-zinkového plechu a vyhovuje na všechny naše udírny a udírny vyrobené ze stejného typu materiálu.

Využití:

Instalace generátoru kouře nečiní žádné potíže. Použití je stejně jednoduché. Speciálně profilované nohy zajišťují stabilitu konstrukce a díky zásuvce snadno odstraníme popel vznikající při provozu generátoru.

Vyvíječ kouře nainstalujeme s nástavcem a spojíme s komorou flexi trubkou. Délka potrubí pro přívod kouře by měla být mezi 1-2 m.

Pozornost! Sada neobsahuje 100 mm flex trubku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Generátory kouře
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příprava pokrmů uzením ve své nejlepší podobě

Jsme polským výrobcem vysoce kvalitních udírenských zařízení. Za námi stojí zkušenosti, znalosti a vášeň. Naše uspokojení zákazníků hovoří za vše.

Během let jsme prošli dlouhou cestu - od malé technologické dílny k moderní firmě, která je nyní lídrem v prodeji a distribuci udírenských zařízení. Současně s hrdostí zdůrazňujeme, že jsme nikdy neztratili kurz, který jsme si vytyčili.

Vždy jsme tvrdili, že co se týče chuti a zdraví, tradiční metody uzení jsou nepřekonatelné. To však neznamená, že samotná zařízení nelze vylepšit - v tomto směru jsme dosáhli velkých úspěchů. Neustále rozšiřujeme nabídku a zvyšujeme kvalitu našich produktů a služeb.

To vše přispívá k neustálému růstu našeho zákaznického okruhu - mezi našimi zákazníky najdete vášnivé rybáře a lovce, zahrádkáře a majitele venkovských rekreačních areálů. Směřujeme také k filozofii Slow Food a milovníkům amerického barbecue.

Jedním slovem - všechny, kteří si váží zdravého jídla a domácích metod jeho výroby.

Naši zákazníci a firmy, se kterými spolupracujeme, jsou roztroušeni po celé Evropě i mimo ni. Neustále rozšiřujeme distribuční místa našich produktů a jsme otevření spolupráci.

Cítíme se být součástí většího hnutí - uvědomělého návratu k tradičním metodám výroby potravin, a s naším komunitou sdílíme recepty a znalosti, které máme."