Kryt obal na udírnu BORNIAK 150L

Kód: 124411357
1 515 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
2.7.2024

Na udírnu BORNIAK 150 nabízíme kvalitní kryt, který zajistí účinnou ochranu Vaší oblíbené udírny před povětrnostními vlivy a zvýší její odolnost. Náš kryt je navržen s ohledem na praktičnost, odolnost a estetiku a splňuje nejvyšší standardy kvality.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Na udírnu BORNIAK 150 nabízíme kvalitní kryt, který zajistí účinnou ochranu Vaší oblíbené udírny před povětrnostními vlivy a zvýší její odolnost. Náš kryt je navržen s ohledem na praktičnost, odolnost a estetiku a splňuje nejvyšší standardy kvality.

Bez ohledu na to, zda se vaše udírna používá k uzení masa, ryb nebo zeleniny, náš kryt poskytne potřebnou ochranu před deštěm, sněhem, sluncem, prachem a dalšími škodlivými povětrnostními vlivy. Díky tomu zůstane vaše udírna dlouho ve skvělém stavu a vy si budete moci vychutnat nesrovnatelnou chuť připravovaných pokrmů.

Náš kryt na udírnu BORNIAK 150 se vyznačuje solidním zpracováním a odolnými materiály. Je vyrobena z vysoce kvalitní voděodolné tkaniny, která účinně chrání před vlhkostí a zabraňuje tvorbě plísní. Speciální povrchová úprava navíc zajišťuje odolnost proti UV záření, díky které potah nevybledne a déle si zachová estetický vzhled.

Díky přesnému přizpůsobení velikosti udírny 150 poskytuje náš kryt skvělé krytí a ochranu. Vybaveno elastickými spojovacími prvky umožňuje snadnou a rychlou montáž a sejmutí krytu, což usnadňuje používání udírny. Potah má navíc speciální ventilace, které zajišťují správnou cirkulaci vzduchu, zabraňují hromadění vlhkosti a vzniku nepříjemných pachů.

Neriskujte poškození a prodlužte životnost své udírny s našimi kryty. Objednejte si ještě dnes a užijte si spolehlivou ochranu a snadné použití!

Doplňkové parametry

Kategorie: Grilování
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příprava pokrmů uzením ve své nejlepší podobě

Jsme polským výrobcem vysoce kvalitních udírenských zařízení. Za námi stojí zkušenosti, znalosti a vášeň. Naše uspokojení zákazníků hovoří za vše.

Během let jsme prošli dlouhou cestu - od malé technologické dílny k moderní firmě, která je nyní lídrem v prodeji a distribuci udírenských zařízení. Současně s hrdostí zdůrazňujeme, že jsme nikdy neztratili kurz, který jsme si vytyčili.

Vždy jsme tvrdili, že co se týče chuti a zdraví, tradiční metody uzení jsou nepřekonatelné. To však neznamená, že samotná zařízení nelze vylepšit - v tomto směru jsme dosáhli velkých úspěchů. Neustále rozšiřujeme nabídku a zvyšujeme kvalitu našich produktů a služeb.

To vše přispívá k neustálému růstu našeho zákaznického okruhu - mezi našimi zákazníky najdete vášnivé rybáře a lovce, zahrádkáře a majitele venkovských rekreačních areálů. Směřujeme také k filozofii Slow Food a milovníkům amerického barbecue.

Jedním slovem - všechny, kteří si váží zdravého jídla a domácích metod jeho výroby.

Naši zákazníci a firmy, se kterými spolupracujeme, jsou roztroušeni po celé Evropě i mimo ni. Neustále rozšiřujeme distribuční místa našich produktů a jsme otevření spolupráci.

Cítíme se být součástí většího hnutí - uvědomělého návratu k tradičním metodám výroby potravin, a s naším komunitou sdílíme recepty a znalosti, které máme."