Udírna BBQ Inox BBDS -150V 1.4

Kód: 174935324
Akce Tip
Značka: Borniak
44 990 Kč –9 %
bbds 150 v1.4 flat
44 990 Kč –9 % 40 765 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
2.8.2024

Jedinečné udírny pro milovníky amerického grilování. Tedy dlouhé, pomalé pečení masa při nízkých teplotách pomocí kouře. Naše unikátní BBQ udírny jsou velmi oblíbené nejen mezi příznivci amerického grilování, ale také pro horké či studené uzení.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Udírna BBQ Inox BBDS -150V 1.4

Jedinečné udírny pro milovníky amerického grilování. Tedy dlouhé, pomalé pečení masa při nízkých teplotách pomocí kouře. Naše unikátní BBQ udírny jsou velmi oblíbené nejen mezi příznivci amerického grilování, ale také pro horké či studené uzení.

Nová verze udírny má možnost nahradit nastavitelné nohy kolečky, BBQ mísu, vyztužený rošt (police) a maximální teplota až 150 ℃

Charakteristika:

- Udírna je vyrobena z leštěného nerezového plechu. Tento plech dodává udírně krásný vzhled a splňuje vysoké hygienické standardy.
- Jedno zařízení umožňuje studené uzení* a horké uzení. Jednoduchá obsluha a vždy profesionální výsledky s vynikající chutí uzených mas.
- Nový ovládací panel TIMER pro naše udírny Borniak, který nám umožňuje ovládat dobu provozu elektrického ohřívače a zvlášť dobu provozu  generátoru kouře a sušení.
- Elektronický ovládací panel pro přesnou regulaci teploty (maximální teplota do 150 °C) zaručuje nízké provozní náklady.
- Kapacita 150 litrů se 7 úrovněmi na 20 kg masa nebo uzenin.
- Borniak je účinný a energeticky úsporný díky speciální technologii izolace stěn se silikonovým těsněním a magnetickým uzávěrem.
- Vnitřek je vyroben z nerezové oceli schválené pro styk s potravinami.
- Miska na odkapávání tuku a misky na sběr vody a popela vyrobené z nerezové oceli umožňují snadné čištění.
- Komín s klapkou slouží k regulaci hustoty kouře, kterou si přizpůsobíte vlastním potřebám.
- Konstantní, optimální produkce kouře po dobu až 8 hodin bez doplňování štěpky a ohřevu s nízkými provozními náklady.
- Čtyři výškově stavitelné nohy (možno dokoupit kolečka).

*Adaptér pro studený kouř (generátor studeného kouře) se prodává samostatně.

Udírna je ideální pro začátečníky i profesionály
Udírna Borniak není jen první volbou pro žebra, bůček, kýta, klobásy nebo ryba. Bez ohledu na to, zda udíte za tepla nebo za studena, udírna Borniak zajistí pokaždé dokonalé výsledky. Navíc se velmi snadno používá.

Zkus to!

V udírně můžete udržovat stálou teplotu a udit kdykoliv. V automatickém generátoru kouře jsou dřevěné štěpky dopravovány spirálovým podavačem a spalovány na topném tělese. Díky této speciální technologii od Borniak je možný obzvlášť šetrný proces uzení s vysoce kvalitním kouřem. Takto je uzené jídlo nejen výjimečně chutné, ale také dokonale konzervované jako za starých časů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Udírny kovové
Hmotnost: 40 kg
Objem: 150 L
Hmotnost: 38 kg
Příkon: 2015 W
Vnější rozměr s generátorem: (H x Š x V) 52x72x115 cm
Napětí: 230 V
Provozní teplota: 0-150 °C
Průměr komínu: 100 mm
Maximální zatížení: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příprava pokrmů uzením ve své nejlepší podobě

Jsme polským výrobcem vysoce kvalitních udírenských zařízení. Za námi stojí zkušenosti, znalosti a vášeň. Naše uspokojení zákazníků hovoří za vše.

Během let jsme prošli dlouhou cestu - od malé technologické dílny k moderní firmě, která je nyní lídrem v prodeji a distribuci udírenských zařízení. Současně s hrdostí zdůrazňujeme, že jsme nikdy neztratili kurz, který jsme si vytyčili.

Vždy jsme tvrdili, že co se týče chuti a zdraví, tradiční metody uzení jsou nepřekonatelné. To však neznamená, že samotná zařízení nelze vylepšit - v tomto směru jsme dosáhli velkých úspěchů. Neustále rozšiřujeme nabídku a zvyšujeme kvalitu našich produktů a služeb.

To vše přispívá k neustálému růstu našeho zákaznického okruhu - mezi našimi zákazníky najdete vášnivé rybáře a lovce, zahrádkáře a majitele venkovských rekreačních areálů. Směřujeme také k filozofii Slow Food a milovníkům amerického barbecue.

Jedním slovem - všechny, kteří si váží zdravého jídla a domácích metod jeho výroby.

Naši zákazníci a firmy, se kterými spolupracujeme, jsou roztroušeni po celé Evropě i mimo ni. Neustále rozšiřujeme distribuční místa našich produktů a jsme otevření spolupráci.

Cítíme se být součástí většího hnutí - uvědomělého návratu k tradičním metodám výroby potravin, a s naším komunitou sdílíme recepty a znalosti, které máme."