Generátor kouře pro udírny XL503 (5,03L) s dmýchadlem

Kód: 223247323
4 621 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Víme, jak důležité je přizpůsobit množství kouře kapacitě udírny. Díky naší široké nabídce zařízení si můžete vybrat to, které nejlépe odpovídá vašim potřebám. Důležité je, že námi nabízený generátor kouře je určen k instalaci vedle domácí elektrické udírny. Díky tomu můžete doma získat dokonalou chuť a vůni uzených surovin!

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Víme, jak důležité je přizpůsobit množství kouře kapacitě udírny. Díky naší široké nabídce zařízení si můžete vybrat to, které nejlépe odpovídá vašim potřebám. Důležité je, že námi nabízený generátor kouře je určen k instalaci vedle domácí elektrické udírny. Díky tomu můžete doma získat dokonalou chuť a vůni uzených surovin!

Generátor s dmýchacím čerpadlem

Součástí každé sady je kvalitní čerpadlo-provzdušňovač pro vyvíječ kouře, který se připojuje na zdroj 230 V a silikonová hadice. Díky vysoké účinnosti 360 l/h umožňuje toto zařízení dlouhé uzení.  Jeho stupeň krytí je IP34, který zajišťuje bezpečné použití tohoto zařízení v udírnách.

Čerpadlové vyvíječe kouře v naší nabídce poslouží k výrobě kouře bez ohledu na to, zda preferujete studené nebo teplé uzení. V obou případech zařízení funguje skvěle.

Výhody

Velikost a účinnost - velká kapacita 5,03 litru dělá z generátoru kouře XL perfektní pro manipulaci s větším množstvím masa nebo jiných potravin, což zvyšuje účinnost uzení.
Efektivní čerpadlo - vybaveno čerpadlem, generátor kouře usnadňuje proces distribuce kouře, což zajišťuje rovnoměrné a intenzivní uzení potravin.
Všestrannost použití - je vhodný pro studené i teplé uzení, což vám dává flexibilitu při přípravě různých druhů masa, ryb nebo zeleniny.
Snadné použití - jednoduché a intuitivní ovládání znamená, že i začátečník si může vychutnat profesionální výsledky uzení.
Pevná konstrukce - vyroben z vysoce kvalitních materiálů, generátor kouře je odolný a odolný vůči podmínkám kouření, což zajišťuje dlouhodobé používání.
Přesná kontrola uzení - díky přesné kontrole nad množstvím produkovaného kouře můžete intenzitu uzení upravit podle vlastních chuťových preferencí.

Charakteristika:

Instalace, péče a používání našeho kouřového regulátoru jsou velmi jednoduché. Celá věc byla zkonstruována podle nejvyšších standardů a podrobné vícejazyčné pokyny vám pomohou zajistit bezpečnost při uzení. Naše generátory kouře pro elektrické udírny jsou navíc chráněny pouzdrem vyrobeným z vysoce kvalitní nerezové oceli, schválené pro styk s potravinami. Jedná se o velmi odolný materiál, který je zvláště odolný vůči mechanickému poškození. Použití vhodného typu nerezové oceli také zajišťuje vysokou odolnost proti korozi a těsnost instalace. Použitý materiál je navržen pro práci v podmínkách, kdy může přijít do styku s vodou a párou a jeho použití s ​​potravinářskými výrobky je zcela bezpečné. Vyvíječ kouře je navíc ve spodní části vybaven odvodem třísek. Usnadňuje čištění a výměnu dřevěných třísek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Generátory kouře
Hmotnost: 4.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.