Dřevěná udírna OWM345L/110 z olše hnědá

Kód: 242124328
Novinka
Značka: Grillpal
17 675 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Zahradní udírna vyrobená z olše OWM345L/110 v hnědé barvě impregnovaného dřeva. Impregnace je pouze z venkovní strany. Nabídka udírny neobsahuje topeniště, trubky ani koleno. Tyto produkty je možné u nás objednat ZDE.

Udírna s třípatrovou udící komorou, vysoká 95 cm, je vyrobena z odolného výběrového olšového dřeva o tloušťce až 2,2 cm (dřevo bez vad). Díky němu má přirozený vzhled a jedinečný charakter. Ve dvířkách je otvor pro montáž teploměru (součástí balení).

POZNÁMKA: Komora je impregnována dvakrát pouze z vnější strany, aby bylo dřevo chráněno před vnějšími vlivy. Zákazník obdrží komplexní udírnu. Montuje se na čtvercovou kovovou základnu, ke které jsou přišroubovány nožičky (šrouby jsou součástí balení). Nohy jsou vyrobeny z L profilu s kulatou základnou ve spodní části, navíc zesílené. Výztuhy nohou lze použít jako polici. Ve dně udící komory je zabudován deflektor kouře, který zajišťuje rovnoměrné rozložení kouře, a tím i uzení produktů. Střecha udírny je plechová, sedlová a zakončená ozdobnými madly. Otevírá se směrem nahoru. V otevřené poloze lze uzamknout pomocí přiložené dřevěné tyče zasunuté do zadní části horního rámu udírny. Ve střeše jsou otvory s otvory, které umožňují regulovat množství kouře v komoře.

Kovové prvky jsou vyrobeny ze silného plechu a pohledové prvky (nohy, panty, lem, střecha) jsou opatřeny práškovým nástřikem.

Pro udírnu doporučujeme topeniště s odpovídající kapacitou, 2 trubky a 1 až 2 kolena (záleží na sestavení) přivádějící kouř do komory, skládající se ze dvou sekcí po 50 cm, hrdlované. Snadná montáž a demontáž. Trubky se montují přímo na základnu udírny pomocí kovového kolena.

POZNÁMKA: udírnu doporučujeme před konečným uzením 1-2x "vypálit", aby dřevo "nabralo" kouř, pak bude chuť a vůně uzených výraznější.

Co dostanete:

- udírnu,
- 8 univerzálních háčků typu S na uzená masa,
- 4 tyče pro zavěšení háčků,
- kulatý teploměr do 120°C pro instalaci do dvířek.
- štěpky na uzení

Udírna má tři úrovně uzení. Z vnější strany je dvakrát impregnována, aby byla chráněn před povětrnostními vlivy. Udírna je již smontovaná, stačí ji postavit na podstavu z kovových nožiček s výztuhami a jednoduše přišroubovat. Ve dně komory je deflektor, který umožňuje rovnoměrné rozložení kouře v komoře. Sedlová střecha může mít zabudovaný komín nebo na přání černě lakované zástěny pro regulaci proudění kouře. Střecha se otevírá směrem nahoru. Kovové prvky jsou práškově lakované černou barvou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Udírny dřevěné
Hmotnost: 40 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.