Elektrická udírna nerezová BBDS-70 digitální

Kód: 52064154
27 867 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Borniak BBDS-70 Jednoduchá digitální udírna vyrobená z nerezové oceli (INOX)
BBDS-70 Digital Smoker od polského výrobce Borniak je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Má elektronický ovládací panel a velmi účinný generátor kouře. Zařízení pojme až 10 kg zátěže - kapacita udírny BBDS-70 je 70 litrů. Udírna má 6 polic, na kterých můžeme současně udit: až 10 kg masa, až 8 kg klobásy nebo až 10 ryb.

K tomuto typu udírny doporučujeme štěpky frakce 02.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Borniak BBDS-70 Jednoduchá digitální udírna vyrobená z nerezové oceli (INOX)
BBDS-70 Digital Smoker od polského výrobce Borniak je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli. Má elektronický ovládací panel a velmi účinný generátor kouře. Zařízení pojme až 10 kg zátěže - kapacita udírny BBDS-70 je 70 litrů. Udírna má 6 polic, na kterých můžeme současně udit: až 10 kg masa, až 8 kg klobásy nebo až 10 ryb.

Udírna se navíc zahřeje až na 150 stupňů a je ideální pro přípravu tradičních grilovaných pokrmů, jako jsou žebra, hrudí nebo trhané vepřové maso. Smoker Borniak BBDS-70 je perfektní volbou pro milovníky amerického BBQ!

K tomuto typu udírny doporučujeme štěpky frakce 02.

Uzení
Barbecue, tak populární ve Spojených státech, je dlouhé, pomalé pečení při nízké teplotě. Tradiční grilování se neobejde bez uzení – proto byly přístroje na tento způsob zpracování potravin nejčastěji poháněny uhlím a přidávaly se do nich dřevěné třísky nebo hobliny, aby pokrmy získaly charakteristické uzené aroma. Polská značka Borniak vyvinula unikátní řadu zařízení pro milovníky amerického BBQ - díky vyššímu topnému výkonu (dvojité topidlo) a také nové, vylepšené izolaci dosáhnete v modelu BBDS-70 Simple INOX vyšších teplot uvnitř komory (až 150 stupňů). Udírna je ideální pro přípravu masa pomalého vaření, jako jsou žebra, hrudí nebo trhané vepřové maso.

Dvojitý výkon ohřívače a teplota až 150 stupňů
Digitální BBQ udírna Borniak BBDS-70 Simple INOX má topidlo s vyšším výkonem než jiné udírny. Výkon komorového topidla je 1000 W, zatímco digitální udírny Borniak o stejném výkonu mají komorová topidla o výkonu 500 W. V udírnách můžeme dosáhnout max. 120 stupňů C a v udírně - max. 150 stupňů C.

Kapacita udírny Borniak BBDS-70 Simple INOX: 70 litrů
Udírna udírny Borniak má objem 70 litrů a pojme až 10 kg masa, 10kg ryb nebo 8 kg klobásy. Tato kapacita Vám umožní připravit uzeniny pro celou rodinu nebo připravit malou oslavu: jmeniny, narozeniny, svátek nebo svatební hostinu. Stěny komory přístroje jsou opatřeny madly, díky kterým můžeme udit na 6 úrovních současně. Udírna je dodávána s: 1 roštem, 5 dvojitými háky, 5 S háky, 3 udícími tyčemi a BBQ mísou.

6 úrovní uzení
Stěny komory jsou opatřeny madly, díky kterým můžeme udit na 6 úrovních současně. Udírna je vyrobena z nerezové oceli, dovnitř můžeme umístit rošt (1 rošt je součástí udírenské sady), udící tyčinky nebo háčky.

Borniak BBDS-70 Jednoduchý generátor kouře INOX
Pokrytí celého generátoru kouře hoblinami vám umožní udit až 8 hodin. Po přepočtu lze předpokládat, že je to přibližně 30 gramů za hodinu uzení. Udírna je plně automatické zařízení a proces uzení spočívá v stisknutí jediného tlačítka! Čas, který ušetříte, můžete věnovat čemu chcete. Prostorná nádoba generátoru kouře po naplnění udícími hranolky produkuje kouř až 8 hodin bez nutnosti doplňování materiálu. Generátor, kam hobliny umístíme, má na starosti generování kouře – ty pak procházejí spirálkou do topidla. Zde vzniká kouř, který udí naše jídlo.

Borniak Jednoduchý digitální ovladač
Udírna je vybavena ovladačem Borniak Simple. Stačí nastavit teplotu tak, aby byla po celou dobu udržována v komoře. Ovladač je umístěn na levé stěně modelu BBDS-70 Simple INOX Borniak. Díky dvojitému ohřívači zařízení umožňuje získat periodickou teplotu až 150°C (~300°F), kterou lze regulovat pomocí ovladače Borniak Simple. Digitální přesnost a jednoduché ovládání zajistí dokonale zauzené produkty.

Vyrobeno z nerezové oceli broušené za mokra
Digitální udírna Borniak je vyrobena z nerezové oceli. Díky tomu je jeho povrch velmi odolný vůči nečistotám a odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako je déšť, nízká teplota nebo silný vítr. Vnitřek zařízení je vyroben z nerezové oceli, která je extrémně nenáročná na údržbu. Usnadňuje to udržení udírny v čistotě i po opakovaném použití!

Zateplené dveře, magnetické zavírání
Dokonalou tepelnou izolaci v udírně zajišťují dvojité ocelové stěny, uvnitř vyplněné polyuretanovou pěnou, a těsná dvířka s magnetickým zavíráním. Vnitřní udící komora je vyrobena z nerezové oceli, certifikovaná pro styk s potravinami. 1000W přístroj se dokáže rychle zahřát až na 150°C. Takto vysokou teplotu dokáže udírna udržet velmi dlouho. Díky tomu jsou pokrmy vždy dokonalé.

Klapka regulující hustotu kouře
Digitální BBQ udírna Borniak BBDS-70 Simple INOX má krb s klapkou, která umožňuje regulovat hustotu kouře. Po naplnění generátoru udícími hranolky začne produkovat kouř, který následně proniká do masa nebo ryb umístěných v udírně. Nastavení hustoty kouře umožňuje plně přizpůsobit kouř zvolenému receptu.

Přepážka a odkapávač v udírně Borniak BBDS-70 Simple INOX BBQ
Výrobky lze udit jak vleže - na roštu, tak zavěšené - na hácích. Dvě odkapávací víčka chrání potraviny a ohřívače před kapajícím tukem a vodou. V horní stěně je krb, který je z bezpečnostních důvodů vybaven systémem regulace kouře v udírně. Přepážka odděluje uzené maso od pracovního prostoru. Chrání topná tělesa a doutnající dřevo udírny před odkapávajícím tukem. Odkapávač umožňuje vyjmout uzené maso bez rizika zašpinění přístroje.

Udírna pro začátečníky i profesionály
Žebra, hrudí nebo trhané vepřové maso - s modelem BBDS-70 Simple INOX připravíte maso low & slow stylem. Je to skvělý doplněk, který vaši hosté jistě ocení. Klasické uzené získávají úžasnou chuť a vůni. V první řadě jsou zcela přírodní a bez konzervantů, které často najdeme v produktech obchodů. Při přípravě vlastních mas si můžete být jisti, že jsou zdravá a zcela bezpečná pro vás i vaše blízké.

Nejdůležitější vlastnosti udírny Borniak BBDS-70 Simple:
Topidlo je vybaveno radiátorem, který zajišťuje účinnost uzení.
Mísa se speciálně tvarovanými střešními otvory odděluje pracovní prostor od uzenin. Slouží k vypouštění tuku a šťáv, aby nestékaly na topidlo nebo doutnající kouřící dřevo.
Odkapávač chrání uzené maso před odkapáváním usazenin z ohniště.
Krb a klapka umožňují sledovat a měnit hustotu kouře, kterou si zvolíte v závislosti na receptuře, kterou používáte.
Jedno nabití generátoru dřevní štěpkou vystačí maximálně na 8 hodin produkce kouře. Pokud to převedeme do nákladů na štěpku, zaplatíme za ni 30 centů za hodinu.
Udírna je vybavena kvalitním vyvíječem kouře GDS-01, zajišťujícím efektivní provoz a rovnoměrné spalování dodávané dřevní štěpky.
Konstrukce udírny je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, která se vyznačuje výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům. Vnitřek zařízení je vyroben z nerezové oceli, certifikované pro styk s potravinami.
Dvířka komory jsou opatřena těsněním a zavírají se magneticky. Díky tomuto řešení je používání zařízení ještě pohodlnější.
Izolovaná a těsná udírna o objemu 70 litrů, pojme až 10 kg masa nebo až 8 kg uzenin. Stěny komory jsou opatřeny madly, díky kterým můžeme kouřit na 6 úrovních současně.
Nový digitální ovládací panel Simple od společnosti Borniak byl navržen tak, aby optimalizoval funkčnost, kvalitu provozu zařízení a snadné použití.
Udírna je vybavena termostatem, který reguluje teplotu v udírně. Stačí nastavit teplotu a bude se udržovat v komoře po celou dobu uzení. Maximální teplota je 150 stupňů Celsia.

Doplňkové parametry

Kategorie: Udírny kovové
Hmotnost: 35 kg
Objem: 70 L
Hmotnost: 27 kg
Příkon: 1115 W
Vnější rozměr s generátorem: (H x Š x V) 40x63x100 cm
Napětí: 230 V
Provozní teplota: 0-150 °C
Průměr komínu: 80 mm
Maximální zatížení: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příprava pokrmů uzením ve své nejlepší podobě

Jsme polským výrobcem vysoce kvalitních udírenských zařízení. Za námi stojí zkušenosti, znalosti a vášeň. Naše uspokojení zákazníků hovoří za vše.

Během let jsme prošli dlouhou cestu - od malé technologické dílny k moderní firmě, která je nyní lídrem v prodeji a distribuci udírenských zařízení. Současně s hrdostí zdůrazňujeme, že jsme nikdy neztratili kurz, který jsme si vytyčili.

Vždy jsme tvrdili, že co se týče chuti a zdraví, tradiční metody uzení jsou nepřekonatelné. To však neznamená, že samotná zařízení nelze vylepšit - v tomto směru jsme dosáhli velkých úspěchů. Neustále rozšiřujeme nabídku a zvyšujeme kvalitu našich produktů a služeb.

To vše přispívá k neustálému růstu našeho zákaznického okruhu - mezi našimi zákazníky najdete vášnivé rybáře a lovce, zahrádkáře a majitele venkovských rekreačních areálů. Směřujeme také k filozofii Slow Food a milovníkům amerického barbecue.

Jedním slovem - všechny, kteří si váží zdravého jídla a domácích metod jeho výroby.

Naši zákazníci a firmy, se kterými spolupracujeme, jsou roztroušeni po celé Evropě i mimo ni. Neustále rozšiřujeme distribuční místa našich produktů a jsme otevření spolupráci.

Cítíme se být součástí většího hnutí - uvědomělého návratu k tradičním metodám výroby potravin, a s naším komunitou sdílíme recepty a znalosti, které máme."