Měřič koncentrace soli pro slané nálevy

Kód: 405558
187 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Měřič soli je nenahraditelným zařízením při zpracování, výrobě masa a sýrů! Musíte ho mít ve své kuchyni! Jednoduché zařízení z úzké plastové kádinky a skleněného plováku vám umožní měřit koncentraci soli ve všech roztocích. Měřič soli se bude skvěle hodit nejen ke kontrole sýrového nálevu, ale také k přípravě nálevu pro zeleninu (např. okurky), ryby a maso. Pomocí měřiče soli se již nemusíte bát příliš slaných pokrmů a zavařenin!

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Nepostradatelný v kuchyni - měřič soli je perfektní pro měření stupně zasolení roztoků a nálevů používaných při zpracování, výrobě masa a výrobě sýrů!
Vysoká kvalita - měřič soli je vyroben z kvalitního průhledného skla (hustoměr) a plastu (odměrka) vhodného pro styk s potravinami.
Snadné použití – měření koncentrace soli ve slaném nálevu je extrémně jednoduché! Stačí nalít testovanou solanku do úzké odměrné kádinky, ponořit do ní plovák a poté provést měření.
Přehledná stupnice - výsledek vám pomůže odečíst přehledná barevná stupnice, díky které ihned poznáte koncentraci roztoku v [g] soli na 1 [L] vody.
Optimální podmínky použití - jelikož byl měřič soli kalibrován při 20°C, doporučuje se, aby testovaná kapalina během testu dosáhla podobné teploty.

Měřič soli je nenahraditelným zařízením při zpracování, výrobě masa a sýrů! Musíte ho mít ve své kuchyni! Jednoduché zařízení z úzké plastové kádinky a skleněného plováku vám umožní měřit koncentraci soli ve všech roztocích. Měřič soli se bude skvěle hodit nejen ke kontrole sýrového nálevu, ale také k přípravě nálevu pro zeleninu (např. okurky), ryby a maso. Pomocí měřiče soli se již nemusíte bát příliš slaných pokrmů a zavařenin! Měření koncentrace soli v solance pomocí měřiče soli je extrémně jednoduché. Stačí nalít testovaný lák do odměrky (v množství, které umožňuje volné ponoření plováku) a poté odečíst výsledek. Po vložení hustoměru do kádinky se výsledek odečte přímo z barevné, čitelné stupnice jako koncentrace roztoku ([g] soli na 1 [L] vody). Pozornost! Měřič soli byl kalibrován při 20 °C, takže testovaná kapalina by měla mít tuto teplotu.

Množství soli pro různé druhy nálevů
Nálev na okurky: přídavek soli / 1 l nakládané vody s nízkým obsahem soli 15 - 20 g 20 - 30 g

Okurka na ryby: přídavek soli / 1 l vody hmotnost ryb doba nakládání 30 - 40 g do 1 kg8 - 24 h40 - 50 g do 2 kg 8 - 24 h 50 - 60 g do 3 kg 8 - 24 h

Nakládání solanky na maso: přídavek soli / 1 l vody doba vytvrzení 60 - 100 g po dobu 14 dnů 100 - 150 g po dobu 7 - 10 dnů

Sýrový lák: přídavek soli / 1 L vody druh sýra o hmotnosti do 1 kg doba solení 130 - 150 g: bílý s bylinkami 8 h 90 - 120 g; Korycin typ 4 h130 - 170 g; feta typ 2-5 dní.

Rozměry produktu:

- metr soli:

výška 20,5 cm

∅ 1,8 cm

- zkumavka:

výška 24,5

∅ vnější 2,2 cm

∅ vnitřní 1,9 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a příslušenství
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: