Dřevěná udírna OWD345L/110 cm barva mahagon

Kód: 6060-2
17 914 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
2.7.2024

Udírna OLŠE OWD345L/110 s třípatrovou udící komorou, výška 110 cm, je vyrobena z odolného výběrového olšového dřeva o tloušťce až 2,2 cm (dřevo bez vad). Díky němu má přirozený vzhled a jedinečný charakter. Ve dvířkách je otvor pro montáž teploměru (je součástí balení).
Dno udírny je izolováno od desek speciálním žáruvzdorným materiálem, aby nedocházelo k přehřívání a vzplanutí dřeva.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis
Udírna OLŠE OWD345L/110 s třípatrovou udící komorou, výška 110 cm, je vyrobena z odolného výběrového olšového dřeva o tloušťce až 2,2 cm (dřevo bez vad). Díky němu má přirozený vzhled a jedinečný charakter. Ve dvířkách je otvor pro montáž teploměru (je součástí balení).
Dno udírny je izolováno od desek speciálním žáruvzdorným materiálem, aby nedocházelo k přehřívání a vzplanutí dřeva.

POZNÁMKA: Komora je impregnována pouze dvakrát z vnější strany, aby bylo dřevo chráněno před vnějšími vlivy.

Zákazník obdrží komplexní udírnu bez vyvíječe kouře. Montuje se na čtvercovou základnu, ke které jsou přišroubovány nožičky (šrouby jsou součástí dodávky). Nohy jsou vyrobeny z L profilu s kulatou základnou ve spodní části, navíc zesílené. Výztuhy nohou lze použít jako polici.

V základně komory je zabudovaný deflektor kouře, který umožňuje rovnoměrné rozložení kouře, a tím i uzení produktů.

Střecha udírny je dřevěná, sedlová a zakončená ozdobnými madly. Otevírá se směrem nahoru. V otevřené poloze lze zajistit pomocí přiložené přídavné tyče zasunuté do zadní části horního rámu udírny.

Ve střeše jsou otvory s membránami, které umožňují regulovat množství kouře v komoře. Viditelné prvky (nohy, panty, lem, střecha) jsou lakovány práškovou barvou.

Pro udírnu doporučujeme zakoupit ohniště s odpovídající kapacitou, 2 trubky přivádějící kouř do komory, skládající se ze dvou sekcí - každá 50 cm dlouhá. Snadná montáž a demontáž. Trubky se montují přímo na základnu udírny pomocí kovového kolena. Pro tento typ udírny je možno koupit tento set zde.

 

Každou dřevěnou udírnu Grillpal umíme připravit i v elektrické verzi s generátorem kouře.

 

Předmětem prodeje je pouze udírna. Odkapávač, rošt, obal na udírnu, topeniště elektrické nebo tradiční se dokupují zvlášť. 

  

POZNÁMKA: doporučujeme před prvním uzením udírnu 1-2x "vyudit", aby dřevo "nabralo" kouř, chuť a vůně uzenin pak budou výraznější.

Při objednávce většího množství jsou ceny stanoveny individuálně.

 

BEZPEČNOST

Pamatujte, že komora udírny musí mít volný proudění horkého vzduchu od ohřívače (nebo vstupu topeniště) směrem ke komínovému výstupu.

Na odkapávač nebo rošt nikdy nepokládejte jiné předměty, jako jsou alobal, mísy, pekáče atd., které mohou bránit volnému proudění vzduchu.
Rošt také nepokládejte na odkapávač – k tomu slouží další patro komory.

V případě, že tak neučiníte, může dojít k vyhoření ohřívače nebo dokonce k vznícení udírny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Udírny dřevěné
Hmotnost: 40 kg
Model: 0WD
Materiál: olše
Tloušťka dřeva: 22 mm
Barva impregnace: mahagon
Objem komory: 345 l
Šířka komory: 60 cm
Výška komory: 110 cm
Výška podstavce: 50 cm
Celková výška udírny: 185 cm
Šířka udírny: 64 cm
Hloubka udírny: 65 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.