Elektrická topná spirála Standard s deflektorem 2kW 0200-1 NEREZ

Kód: 229808332
1 805 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Deflektor s topným tělesem

Uzení je složitý proces, ale se správně připravenou udírnou může být velmi jednoduché a bezpečné. Abyste dosáhli tohoto efektu, vybavte své zařízení deflektorem s ohřívačem 2 kW. Jedná se o dvouplechový deflektor vyrobený z nerezové oceli schválený pro styk s potravinami. Deflektor chrání před připálením uzeného masa. Jak? Díky němu teplota rovnoměrně ohřívá udící komoru.  Budete tak mít jistotu, že produkty, které si vyberete, budou důkladně vyuzené a každé sousto bude mít dokonalou chuť.

 Nejlepší deflektor pro elektrickou udírnu

Námi nabízený deflektor s ohřívačem je tou nejlepší volbou pro domácí elektrickou udírnu. Plechy jsou vyrobeny z nerezové oceli a mají tloušťku 1 mm. Stupeň ochrany zařízení je IP20. Důležité je, že krytí zástrčky je IP44. Proto může být bezpečně používán v podmínkách venkovního uzení. Napájecí kabel o délce 1,5 m je vysoce odolný vůči vysokým teplotám (až 180°C). Kromě toho jsou kryty konektorů vyrobeny ze silikonu schváleného pro styk s potravinami. Je také odolný vůči vysokým teplotám (až 280°C). Pokud máte zájem o uzení za tepla, bude vaše udírna vyžadovat instalaci takového deflektoru s topným tělesem. Maximální teplota, které můžete v komoře dosáhnout je 95°C v dřevěné udírně a 120°C v kovové udírně.

2 kW topidlo s deflektorem

Dalším důležitým prvkem sestavy, který navrhujeme, je ohřívač o výkonu 2 kW. Jedná se o vynikající zdroj tepla pro vaši udírnu. Díky němu zajistíte správnou teplotu v komoře a získáte ty nejchutnější uzené maso. Jedná se o spirálu s jmenovitým napětím 230 V. Celá sestava se velmi snadno instaluje a stejně tak bezproblémově používá. Pamatujte však, že se jedná o elektrické zařízení a při jeho používání byste měli přijmout vhodná bezpečnostní opatření.

Varování

Pozor: Elektrické zařízení pod napětím! Přijměte zvláštní opatření. Držte ho dál od dětí. Používejte venku.
Pro získání konkrétní, nastavené teploty v udírně je třeba použít regulátor - termoregulátor s odpovídajícími parametry.
Na zařízení, pár centimetrů nad deflektorem, postavte kovovou (nehořlavou) nádobu, tedy odkapávací misku, díky které se voda a tuk odkapávající z uzených produktů bude shromažďovat do speciální misky.
Udírna by měla být průběžně udržována v čistotě. Za žádných okolností nepokládejte pod, nad nebo na zařízení žádné nádobí nebo hořlavé materiály, jako je papír, lepenka, hliníková fólie (které se mohou srolovat a způsobit zkrat).
Vyberte si topidlo a deflektor, který vám nejlépe pomůže zajistit vynikající chuť a krásné aroma vašich uzených mas. Pamatujte, že kontrola teploty je stejně důležitá jako rovnoměrný kouř. Určitě si prohlédněte námi nabízené termoregulátory a vyberte si ten, který nejlépe splní vaše očekávání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Topeniště k udírnám
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.