Fermentační nádoba 15 L s víkem a kohoutkem

Kód: 340416
399 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Ekonomická kompletní sada, ve které si připravíte své oblíbené domácí nápoje. Nádoba o objemu 15 L je vyrobena z bílého materiálu určeného pro styk s potravinami, vyznačující se vysokou odolností a pružností. Nádoby jsou certifikovány Národním hygienickým ústavem pro styk s potravinářskými výrobky a jsou odolné proti zabarvení v důsledku kontaktu s taniny z ovoce.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Bílá kvasná nádoba 15 l, s otočným kohoutkem a víkem - stupnicí, pro kvašení piva, vína a nastavení cukru

Odolná a flexibilní - fermentační nádoba o objemu 15 L je vyrobena z bílého plastu určeného pro styk s potravinami. Nedeformuje se, je odolný proti zabarvení a je vhodný pro kvašení piva, vína a nastavení cukru.
Univerzální provedení - široké víko nádoby má otvor pro fermentační trubici. Vlastní úprava nádoby vám také umožňuje nainstalovat úhlovou trubku a provádět fermentaci v několika nádobách současně a umístit je na sebe. Rukojeť umožňuje pohodlné přenášení nádoby z jednoho místa na druhé.
Snadné nalévání nápojů - přiložený rotační výpustný kohout umožňuje úplné vypuštění piva, vína a dalších usazenin. Umístění kohoutku nepřekáží při otáčení nádoby ani při jejím pokládání na rovné plochy.
Včetně dvou korkových zátek - každá nádoba je dodávána se dvěma korky: jeden s otvorem a druhý s uzávěrem, takže můžete použít hranatou fermentační trubici zaměnitelnou za tradiční nebo nádobu v případě potřeby pevně uzavřít.
Pohodlné měřítko - potisk s měřítkem kapacity nádoby vám umožní kontrolovat vámi nastavené množství. Cenné tipy na přípravu domácího vína, piva a uzenin usnadní přípravu domácích specialit.

Ekonomická kompletní sada, ve které si připravíte své oblíbené domácí nápoje. Nádoba o objemu 15 L je vyrobena z bílého materiálu určeného pro styk s potravinami, vyznačující se vysokou odolností a pružností. Nádoby jsou certifikovány Národním hygienickým ústavem pro styk s potravinářskými výrobky a jsou odolné proti zabarvení v důsledku kontaktu s taniny z ovoce. Víko s otvorem a 2 těsnící zátky, které jsou součástí sady, umožňují ucpat nádobu nebo umístit fermentační trubici. Vyvrtání dalšího otvoru sami vám umožní nainstalovat úhlovou trubku a provádět fermentaci v několika nádobách naskládaných na sebe současně. Nádoba je vybavena madlem, které usnadňuje přemisťování nádoby z jednoho místa na druhé.

 

Používání:
Pro snazší otevírání nádoby otevřete víko jemným zatažením za rukojeť, zasuňte například rukojeť lžíce do mezery a poté ji zatáhněte za okraj nádoby. Nádoby se nedoporučuje čistit abrazivními polštářky, aby nedošlo k poškrábání jejich povrchu, který by se mohl stát živnou půdou pro infekce.
Při instalaci kohoutku do nádoby umístěte těsnění na vnější stranu nádoby. Tím je zajištěna úplná těsnost.

POZNÁMKA: Tyto nádoby lze dodatečně utěsnit namazáním okrajů nádoby vazelínou nebo kuchyňským olejem. Před přípravou nastavení by měla být fermentační nádoba důkladně dezinfikována metabisulfitem.

Maximální povolená teplota zatížení: 85°C.
Teplota nádob před plněním by měla být alespoň 5°C.
Maximální koncentrace alkoholu v dávce: 70 %.
Sada obsahuje:
- 15 l fermentační nádoba se stupnicí a nápisy v polštině,
- kryt s otvorem,
- 2 zátky (jedna pro fermentační trubici, druhá s uzávěrem),
- otočný vypouštěcí kohout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sudy na kvašení
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: