Želatina potravinářská 280 bloom 1kg

Kód: 278183112
543 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
2.8.2024

Vepřová potravinářská želatina 280 Bloom - Vysoce kvalitní želatina s hodnotou 280 Bloom, ideální pro přípravu masových a rybích pokrmů, jogurtů a dezertů. Bohatá na bílkoviny, bez tuku, sacharidů a konzervantů.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Vepřová potravinářská želatina 280 Bloom

Želatina je přírodní bílkovinná látka získaná ze suroviny živočišného původu obsahující kolagen. Díky vysokému obsahu aminokyselin je klasifikována jako potravinářský výrobek. Tato želatina je bohatá na bílkoviny a neobsahuje cholesterol, tuk, sacharidy ani konzervační látky, což ji činí široce používanou funkční přísadou.

Kvalita želatiny: Parametrem určujícím kvalitu želatiny jsou Bloomovy stupně, které udávají tvrdost želé. Vysoce kvalitní produkt má hodnotu 280 Bloom, což zajišťuje pevný a stabilní gel.

Termovariabilní vlastnosti: Po vychladnutí vytvoří gel, který se při teplotě nad 25-35°C změní na kapalinu, což umožňuje dosáhnout efektu "rozplynutí se v ústech". Tento efekt je často požadovaný při výrobě cukrovinek.

Aplikace:

  • Gastronomie: Příprava masových a rybích pokrmů podávaných v želé.
  • Mléčné výrobky: Zahušťovadlo při výrobě jogurtů.
  • Dezerty: Ochranný prostředek při výrobě zmrzliny a mražených dezertů.

Vysoce kvalitní želatina 280 Bloom od Jelux Polska je ideální pro široké použití v gastronomii. Objednejte nyní a objevte možnosti této univerzální přísady!

Meta Tag "Description"

Vysoce kvalitní vepřová potravinářská želatina 280 Bloom od Jelux Polska na Ziner.cz. Bohatá na bílkoviny, bez tuku a konzervantů. Ideální pro přípravu želé, jogurtů a mražených dezertů. Objednejte nyní online na ZINER.CZ!

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové koření
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: