Gelové palivo pro všechny typy ohřívačů udíren 1L

Kód: 331100
197 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Vysoce kvalitní - gelové palivo na bázi etanolu, má výborné topné vlastnosti, nedehtuje topidla. Perfektní pro uzení - gelové palivo je ideální pro použití všech typů balkonových udíren.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu


Bezpečné pro styk s potravinami - palivo je bez zápachu a bez kouře, takže pokrmy s ním připravené neztrácejí aroma a chuť.
Pro krb nebo ohniště - gelové palivo lze použít všude tam, kde je potřeba rozdělat oheň.
Velká náhradní láhev - výběrem našeho produktu získáte až 1 L gelového paliva, díky kterému si připravíte mnoho svých oblíbených uzených pokrmů!

Gelové palivo pro všechny typy ohřívačů udírny. Je ideální zejména pro malé balkonové udírny. Vysoká kvalita paliva na bázi etanolu znamená, že má vynikající topné vlastnosti, nedehtuje topidla, nekouří, je bez zápachu a bezpečné pro použití při přípravě pokrmů.

Pozor! Výrobek je velmi hořlavý! Nepoužívejte k jiným účelům, než je uvedeno na štítku. Vzhledem k hořlavosti kapaliny by se neměla skladovat v blízkosti zdrojů tepla, jisker, otevřeného ohně a horkých povrchů. Výběrem našeho produktu získáte až 1 L gelového paliva, díky kterému si můžete připravit mnoho svých oblíbených uzených pokrmů!

Doplňkové parametry

Kategorie: Topeniště k udírnám
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: