Pizza kámen s nožem a rukojetí vyrobený z cordieritu 33 cm

Kód: 190371118
553 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Kvalitní, kulatý kámen na pizzu - keramický, s rukojetí a nožem - vám umožní připravit dokonale propečenou pizzu jako ve slunné Itálii! Vyrobeno z cordieritu.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Kvalitní, kulatý kámen na pizzu - keramický, s rukojetí a nožem - vám umožní připravit dokonale propečenou pizzu jako ve slunné Itálii! Vyrobeno z cordieritu.

Na pizzu a chléb - keramický kámen poslouží nejen k pečení dokonalé, dokonale propečené pizzy, ale i křupavého chleba, rohlíků a dokonce i sušenek!
Pohodlnější a rychlejší pečení - použití kamene usnadňuje a umožňuje zkrátit dobu pečení díky zahřátí na extrémně vysoké teploty!
Křupavé těsto - hlavní předností kamene je rovnoměrné rozložení tepla a nasávání vlhkosti z těsta, díky čemuž po upečení chutná pizza jako z nejlepší italské pizzerie!
Velmi odolná - keramika, ze které jsou kameny na pizzu vyrobeny, je velmi odolná vůči vysokým teplotám! Pokud budete dodržovat návod k použití, jistě vám bude sloužit roky.
Perfektní sada jako dárek - barevná, pěkná krabice, ve které je kámen na pizzu zabalen, z něj dělá skvělou volbu jako dárek. Tomu nahrává i obsah - součástí krabičky je kromě keramického kamene i kovová rukojeť, která usnadňuje přenášení nahřátého kamene a šikovný, ostrý nůž s dřevěnou rukojetí!

Jaké je tajemství pravé italské pizzy? Pečeme v kamenné peci na dřevo! Doma to může být obtížné, zejména proto, že domácí trouby mají omezený topný výkon. Nicméně, máme způsob, jak to udělat! S pizza kamenem si ve vlastní kuchyni během pár minut připravíte lahodnou pizzu, která se nebude lišit od té z té nejlepší restaurace!

Keramický kámen je výrobek, díky kterému bude pizza propečena rovnoměrně. To se děje tak, že se kámen zahřeje na vysoké teploty a následně se teplo rovnoměrně rozdělí na dno pizzy. Kámen také absorbuje vlhkost z těsta, díky čemuž je domácí chléb a rohlíky na něm připravené extrémně křupavé. Výrobek umožňuje zkrátit dobu pečení a výrazně ovlivňuje chuť. Materiál, ze kterého je vyrobena, je velmi odolná, kvalitní keramika - velmi odolná vůči vysokým teplotám a mechanickému poškození. Můžete si být jisti, že při použití podle návodu vám bude sloužit mnoho let.

Pizza kámen je produkt, který potěší příznivce vaření a pečení, zejména ty, kteří milují italskou kuchyni. Skvěle se bude hodit jako originální dárek k narozeninám, svátku, matce nebo otci. Výběrem našeho produktu získáte kromě kamene i kovovou rukojeť, díky které můžete rozpáleným kamenem bez obav z popálení posouvat a podávat čerstvě upečenou pizzu svým přátelům a také ostrý a šikovný nůž s dřevěnou rukojetí, která vám umožní snadno rozdělit pizzu tak, aby nikdo nezůstal bez svého.

Jak používat:

Kámen vložíme do studené trouby a poté postupně rozehřejeme (cca 1/2 - 1 hodinu před plánovaným pečením). Kámen lze nahřát na maximální teplotu 290°C.
Připravenou pizzu přendejte na rozehřátý kámen (pro tento účel doporučujeme vysunout z dřevěné špachtle posypané moukou). Doporučená teplota pečení pizzy je 190-240°C po dobu cca 7-12 minut, dle vašich preferencí.
Po upečení vyjměte pizzu dřevěnou stěrkou nebo ji sesuňte přímo z kamene na talíř (usnadníte si to např. pomocí kovové rukojeti, která je součástí sady). Pomocí držáku jako stojanu můžete pizzu podávat i přímo na kameni!
Jakmile vychladne, jemně jej očistěte a seškrábněte zbytky, které na kameni zůstaly. Pozornost! Kámen lze umýt pod tekoucí vodou – nedoporučuje se však používat žádné saponáty.

Mytí a čištění:

Pokud používáte kámen na pizzu správně, neměl by být problém udržovat jej čistý. Dostatečně vysoká teplota znamená, že se těsto nelepí na kámen, což šetří čas potřebný k čištění.

Před prvním použitím je třeba kámen omýt pod tekoucí vodou nebo otřít hadříkem.
Kámen BY VŽDY MĚL vkládat do studené pece a následně postupně zahřívat (jinak způsobíme tepelný šok a kámen poškodíme).
Kámen se zahřívá na vysoké teploty a přímý kontakt s ním může způsobit popáleniny.
Vyvarujte se tepelným šokům. NEPOKLÁDEJTE zmrazené potraviny na rozpálený kámen. Rozpálený kámen se nesmí chladit studenou vodou a vždy by se měl nechat vychladnout sám.
Kámen nelze mýt v myčce na nádobí.
K čištění se nedoporučuje používat čisticí prostředky.
Změna barvy na kameni během používání je přirozený proces.

Sada obsahuje:

kulatý, keramický kámen o průměru 33 cm
řezačka na pizzu s dřevěnou rukojetí
pohodlná kovová rukojeť, která zároveň slouží jako stojánek.
Rozměr: průměr 33 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: