Odkapávací plech do udírny nerezový 340x330 mm

Kód: 4064
Neohodnoceno
Značka: Grillpal
1 007 Kč
Skladem u dodavatele

Produkt je kompatibilní s udírnou Grillpal řady A/E a s jakoukoli jinou udírnou s rozměry blízkými 50×50 cm.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Výrobek je také vhodný pro kovové udírny série DC/H od Grillpal a pro jakékoli jiné udírny s vnitřními rozměry blízkými 34×33 cm.

Miska je vyrobena z certifikované nerezové oceli odolné vůči kyselinám. Je speciálně profilována do tvaru písmene V s obdélníkovými otvory po celé ploše mísy. Tyto otvory jsou navrženy tak, aby zabránily stékání tuku na ohřívač, místo toho tuk stéká do žlabu mísy a odtud otvorem do mísy (miska není součástí sady). Výrobek je pečlivě vyroben s důrazem na detaily.

Doporučujeme tento produkt zejména pro udírny typu DC/H od Grillpal.

Z naší nabídky také doporučujeme elektrické udírny s vyvíječem kouře!

Ilustrační foto.

Doporučujeme dokoupit nerezovou misku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odkapávací plechy
Hmotnost: 2 kg

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.