Odvlhčovač ventilátor do udírny OW-01 Borniak

Kód: 52063943
827 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Jak víte, potraviny určené k uzení by se měly sušit. Místo šťourání, hledání vhodného místa pro sušení a následného zdolávání much můžeme použít jednoduché, a přesto velmi účinné řešení - odvlhčovač udírny OW-01.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Jak víte, potraviny určené k uzení by se měly sušit. Místo šťourání, hledání vhodného místa pro sušení a následného zdolávání much můžeme použít jednoduché, a přesto velmi účinné řešení - odvlhčovač udírny OW-01.

Odvlhčovač je typ ventilátoru, který instalujeme na místo, kde je běžně umístěn generátor kouře v naší udírně. Instalace je rychlá a bez jakýchkoliv komplikací. Od této chvíle nebude příprava produktů na uzení činit žádné problémy.

Je určen pro udírny 70 a 150.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 0.7 kg
Typ: OW-01
Napětí: 230 V
Příkon: 13 W
Rozměry: 10x10 cm
Délka přívodního kabelu: 1,2 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příprava pokrmů uzením ve své nejlepší podobě

Jsme polským výrobcem vysoce kvalitních udírenských zařízení. Za námi stojí zkušenosti, znalosti a vášeň. Naše uspokojení zákazníků hovoří za vše.

Během let jsme prošli dlouhou cestu - od malé technologické dílny k moderní firmě, která je nyní lídrem v prodeji a distribuci udírenských zařízení. Současně s hrdostí zdůrazňujeme, že jsme nikdy neztratili kurz, který jsme si vytyčili.

Vždy jsme tvrdili, že co se týče chuti a zdraví, tradiční metody uzení jsou nepřekonatelné. To však neznamená, že samotná zařízení nelze vylepšit - v tomto směru jsme dosáhli velkých úspěchů. Neustále rozšiřujeme nabídku a zvyšujeme kvalitu našich produktů a služeb.

To vše přispívá k neustálému růstu našeho zákaznického okruhu - mezi našimi zákazníky najdete vášnivé rybáře a lovce, zahrádkáře a majitele venkovských rekreačních areálů. Směřujeme také k filozofii Slow Food a milovníkům amerického barbecue.

Jedním slovem - všechny, kteří si váží zdravého jídla a domácích metod jeho výroby.

Naši zákazníci a firmy, se kterými spolupracujeme, jsou roztroušeni po celé Evropě i mimo ni. Neustále rozšiřujeme distribuční místa našich produktů a jsme otevření spolupráci.

Cítíme se být součástí většího hnutí - uvědomělého návratu k tradičním metodám výroby potravin, a s naším komunitou sdílíme recepty a znalosti, které máme."