Vroubkovaná fólie v roli na potraviny 20x1000 cm pro vakuové balení

Kód: 70782736
179 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
2.7.2024

Hlavním účelem vroubkované fólie je účinná ochrana výrobku, zachování kvality a prodloužení trvanlivosti balených výrobků, tedy masa a masných výrobků, mléčných výrobků (např. sýrů), ryb, produktů rychlého občerstvení, ovoce a zeleniny. Garantujeme Vám dobré balení, které zpomaluje rychlost nepříznivých změn kvality výrobků.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Vroubkovaný rukáv pro vakuové balení 20x1000cm

Hlavním účelem vroubkované fólie je účinná ochrana výrobku, zachování kvality a prodloužení trvanlivosti balených výrobků, tedy masa a masných výrobků, mléčných výrobků (např. sýrů), ryb, produktů rychlého občerstvení, ovoce a zeleniny.

Garantujeme Vám dobré balení, které zpomaluje rychlost nepříznivých změn kvality výrobků. Vakuové balení jako jeden ze způsobů konzervace potravin zahrnuje odstranění vzduchu z obalu.

Poté se hermeticky uzavře, nejčastěji svařováním. Výrobky ve vakuovém balení se vyznačují dobrou senzorickou kvalitou, větší mikrobiologickou stabilitou a nižší váhovou ztrátou. Vakuové balení je užitečné pro produkty s vysokým obsahem tuku, protože kyslík způsobuje jejich rychlé žluknutí. Omezením přístupu kyslíku k produktu lze prodloužit trvanlivost mnoha potravinářských produktů. Snížení kontaktu produktu se vzduchem znamená, že zůstane déle čerstvý a lze jej bezpečně konzumovat. Odstraněním kyslíku z prostředí můžete zabránit růstu aerobních bakterií, kvasinek a plísní, které způsobují kažení potravin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky a příslušenství
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: