Dřevěná udírna OM233L/110 z olše barva borovice

Kód: 242124326
Novinka
Značka: Grillpal
13 649 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Udírna OM233L/110 (výška komory 110 cm) je vyrobena z olše. Pro ochranu proti povětrnostním vlivům je zvenku dvakrát impregnována, barva borovice. Zákazník obdrží udírnu již smontovanou - stačí utáhnout nohy. Na spodku komory je deflektor umožňující rovnoměrné rozložení kouře v komoře. Sedlová střecha je natřena černou barvou. Na obou stranách jsou otvory s uzávěry pro regulaci množství kouře. Střecha se otevírá směrem nahoru. V otevřené poloze lze uzamknout pomocí přiložené přídavné tyče zasunuté do zadní části horního rámu udírny. Kovové prvky jsou lakované černou práškovou barvou. Nohy z L-profilu s kulatou základnou ve spodní části jsou navíc vyztuženy (výztuhy lze použít jako police). Můžete si dokoupit příčné výztuhy, aby byla udírna ještě stabilnější a snadněji se přemisťovala.

POZNÁMKA: na začátek doporučujeme 1-2x udírnu "vypálit", aby dřevo "nabralo" kouř, pak bude chuť a vůně uzených produktů výraznější.

Barva: borovice (odstíny žluté).

Co dostanete:

- udírnu se střechou a nohami,
- 4 univerzální háky typu S na uzená masa,
- 3 tyče pro zavěšení háčků,
- kulatý kuřácký teploměr do 120°C pro instalaci do dvířek.

TECHNICKÁ DATA:

Udírna na nohách s výztuhou - 4 kusy, každý o výšce 50 cm.

Sedlová plechová střecha:

- výška: 15 cm,
- hloubka: 50 cm,
- šířka: 50 cm.

Udírna o objemu 233 litrů:

- typ desky: olše,
- tloušťka desky: 22 mm,
- výška: 110 cm,
- hloubka: 50 cm,
- šířka: 50 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Udírny dřevěné
Hmotnost: 40 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.