Štěpky na uzení třešeň 1 kg frakce 10

Kód: 52064010
59 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Štěpky na uzení třešeň 1 kg frakce 10

Nabízené dřevěné štěpky neobsahují spory plísní a hub, stejně jako další mikroorganismy nacházející se ve zpracovávané dřevní hmotě. Snažíme se zajistit, aby naše dřevěné štěpky splňovaly ty nejvyšší standardy, a proto jsou sušeny při teplotě přibližně 600 °C. Díky tomu má maso připravené pomocí uzení těmito štěpkami jedinečnou chuť a vůni. Zaručujeme nejvyšší kvalitu našich produktů.

Třešeň - tento druh peckovin dodá masu ovocnou vůni s trochou hořkosti. Nejčastěji se používá k zvýraznění chuti uzených sladkovodních ryb.

Vlastnosti štěpky:

  • Suché - vlhkost pouze 10% (+/- 2%), bez hub, plísní a mikroorganismů, čisté, důkladně odprášené, pečlivě vytříděné. Štěpky mají kladná hodnocení od: Ústavu masného a tukového průmyslu, Státního hygienického ústavu, Státního hygienického ústavu. Štěpka je ideální pro uzení ve všech typech udíren. Univerzálnost štěpek v naší nabídce je předurčuje pro všechny typy udíren a generátorů kouře (stačí vybrat vhodnou frakci).

Použití štěpky:

Dřevní štěpka se používá jako náhrada za uzení dřevem. V případě tradičních udíren na dřevo musíte nejprve získat velké množství uhlíků ze dřeva. Dřevěné štěpky se po malých dávkách sypou na uhlíky, dokud nedosáhnete požadovaného efektu. Pro vytvoření většího množství kouře lze dřevěné štěpky navlhčit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Štěpky na uzení
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: