Nerezová elektrická udírna s časovačem UWDT-150V 1.4

Kód: 174935322
Akce Tip
Značka: Borniak
ZDARMAZDARMA 35 990 Kč –6 %
wedzarnia elektryczna uwd 150v 14 borniak (1)
35 990 Kč –6 % 33 476 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Udírna Borniak 150 s časovačem je klíčem k preciznímu zvládnutí technik studeného a horkého uzení. Díky ovládacímu panelu TIMER, umožňujícímu přesnou regulaci teploty až do 120°C a přesné nastavení času. Má optimální kapacitu 150 litrů a 6 úrovní pro zavěšení uzenin, což vám umožní udit až 20 kg masa. Speciální izolace stěn se silikonovým těsněním a magnetickým uzávěrem navíc zajišťuje nejen úsporu energie, ale také efektivní provoz zařízení.

K tomuto typu udírny doporučujeme štěpky frakce 02.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Představujeme udírnu Borniak - vašeho společníka pro uzení.
Zvýšit úroveň vašeho kulinářského dobrodružství je nyní možné díky udírně Borniak – mistrnému udícímu zařízení, kde se umění snoubí s pohodlím. Udit pokrmy jako zkušený kuchař, přímo v pohodlí vaší zahrady. Díky jednoduchosti ovládání a vynikající kvalitě jsou udírny Borniak nerozlučným společníkem každého nadšence uzení.

Vlastnosti udírny 150 TIMER
Universální udírna nabízí možnost studeného i teplého uzení a poskytuje jedinečnou chuť uzenin. (Poznámka: Studené uzení vyžaduje použití nástavce na studené uzení, který se dokupuje samostatně)

Ovládací panel TIMER poskytuje komplexní kontrolu nad procesem uzení a umožňuje pohodlné ovládání teploty, generátoru a vysoušeče. Navíc umožňuje nastavit provozní doby jednotlivých funkcí, což zaručuje dosažení nejvyšší kvality výsledků.

Preciznost řídící jednotky a elektronickému termostatu je zajišťena regulace teploty až do 120°C a jeho snadné nastavení pomocí knoflíku umožňuje snadné a intuitivní ovládání.

Kapacita 150 litrů, dostupná v šesti úrovních, umožňuje uzení až 20 kg masa, 14 kg uzenin nebo ryb. Toto je perfektní volba pro každou příležitost.

Použití a úspora energie Díky speciální izolaci stěn, silikonovému těsnění a magnetickému zámku je zajištěn komfort používání a minimální spotřeba energie.

Výhody udírny BORNIAK UWDT-150 1.4V
pojme: 20 kg masa / 14 kg klobásy / 14 kg ryb
maximální teplota 120*C
snadné, intuitivní ovládání
vnější povrch: aluzinek
vnitřní povrch: nerezový plech

*Adaptér pro studený kouř se prodává samostatně.

Udírna je ideální pro začátečníky i profesionály
Sýr, ryby, maso nebo zelenina, rodinný oběd nebo večeře – Udírna Borniak dělá z uzení potěšení pro každého, vždy a všude.

Výroba kouře: Celý proces je stejně jednoduchý jako stisknutí tlačítka – to vše díky našemu generátoru kouře. Generátor funguje tak, že dřevěné třísky doutnají a vzniká kouř. Jak víme, správné spalování dřeva rozhoduje o úspěchu uzení. A v tomto ohledu se nám podařilo dosáhnout plné automatizace. Ke spalování dochází automaticky – štěpka ze zásobníku je dopravována do topidla, kde postupně hoří.

Žádný plamen a vhodná teplota hoření dřeva - to znamená, že produkty uzené v takových podmínkách nebudou očmouzené.

Spirála: Zařízení získává teplotu pomocí elektrické spirále, díky které je rozložení teploty velmi efektivní.

Teplota: Udírna je vybavena elektronickým regulátorem, který umožňuje získat nastavenou teplotu uvnitř udírny. Díky tomu jej snadno ovládáte pomocí knoflíku.

Odkapávač: Odkapávač se speciálně tvarovanými otvory odděluje pracovní prostor od prostoru pro uzení - díky tomu nestékají tuky a šťávy na topná tělesa ani doutnající štěpky na uzení.

Regulace kouře: udírna má nainstalovanou klapku v komíně, která umožňuje regulovat hustotu kouře. Díky tomu můžete přizpůsobit ideální podmínky uzení svému receptu.

Panty: Dobré, pevné panty zajišťují pohodlí při používání.

Magnetické zavírání: Dvířka komory mají magnetický uzávěr, který usnadňuje zavírání komory, navíc jsou opatřena silikonovým těsněním a tím šetříte energii

Nastavitelné nohy: Silné profesionální nastavitelné nohy s protiskluzovou gumou

K tomuto typu udírny doporučujeme štěpky frakce 02.

Doplňkové parametry

Kategorie: Udírny kovové
Hmotnost: 40 kg
Objem: 150 L
Hmotnost: 35 kg
Příkon: 1515 W
Vnější rozměr s generátorem: (H x Š x V) 52x72x115 cm
Napětí: 230 V
Provozní teplota: 0-120 °C
Průměr komínu: 100 mm
Maximální zatížení: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příprava pokrmů uzením ve své nejlepší podobě

Jsme polským výrobcem vysoce kvalitních udírenských zařízení. Za námi stojí zkušenosti, znalosti a vášeň. Naše uspokojení zákazníků hovoří za vše.

Během let jsme prošli dlouhou cestu - od malé technologické dílny k moderní firmě, která je nyní lídrem v prodeji a distribuci udírenských zařízení. Současně s hrdostí zdůrazňujeme, že jsme nikdy neztratili kurz, který jsme si vytyčili.

Vždy jsme tvrdili, že co se týče chuti a zdraví, tradiční metody uzení jsou nepřekonatelné. To však neznamená, že samotná zařízení nelze vylepšit - v tomto směru jsme dosáhli velkých úspěchů. Neustále rozšiřujeme nabídku a zvyšujeme kvalitu našich produktů a služeb.

To vše přispívá k neustálému růstu našeho zákaznického okruhu - mezi našimi zákazníky najdete vášnivé rybáře a lovce, zahrádkáře a majitele venkovských rekreačních areálů. Směřujeme také k filozofii Slow Food a milovníkům amerického barbecue.

Jedním slovem - všechny, kteří si váží zdravého jídla a domácích metod jeho výroby.

Naši zákazníci a firmy, se kterými spolupracujeme, jsou roztroušeni po celé Evropě i mimo ni. Neustále rozšiřujeme distribuční místa našich produktů a jsme otevření spolupráci.

Cítíme se být součástí většího hnutí - uvědomělého návratu k tradičním metodám výroby potravin, a s naším komunitou sdílíme recepty a znalosti, které máme."