Sonda GRILLEYE IRIS EDITION BORNIAK 2ks

Kód: 233591437
1 138 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Sonda GrillEye® Iris je první ultra-přesná sonda na světě pro měření teploty masa a okolní teploty. Zkontrolujte cílovou teplotu masa a ovládejte okolní teplotu v mrknutí oka.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Sonda GrillEye® Iris je první ultra-přesná sonda na světě pro měření teploty masa a okolní teploty. Zkontrolujte cílovou teplotu masa a ovládejte okolní teplotu v mrknutí oka.

• Design: Tvarovaná sonda, na konci zúžená

• Všestranné použití: Použití s ​​jakýmkoli grilem, udírnou, troubou nebo varnou deskou (sondy lze použít kdekoli při dodržení bezpečnostních pokynů)

• Pohodlí: Snadné uspořádání a organizace skladování díky páskům sondy – součástí dodávky balík .

 

V balení:
✔2x Iris GrillEye® sondy

✔2x popruh sondy

✔1x svorka sondy pro měření okolní teploty

✔1x Průvodce rychlým startem

Doplňkové parametry

Kategorie: Teploměry
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příprava pokrmů uzením ve své nejlepší podobě

Jsme polským výrobcem vysoce kvalitních udírenských zařízení. Za námi stojí zkušenosti, znalosti a vášeň. Naše uspokojení zákazníků hovoří za vše.

Během let jsme prošli dlouhou cestu - od malé technologické dílny k moderní firmě, která je nyní lídrem v prodeji a distribuci udírenských zařízení. Současně s hrdostí zdůrazňujeme, že jsme nikdy neztratili kurz, který jsme si vytyčili.

Vždy jsme tvrdili, že co se týče chuti a zdraví, tradiční metody uzení jsou nepřekonatelné. To však neznamená, že samotná zařízení nelze vylepšit - v tomto směru jsme dosáhli velkých úspěchů. Neustále rozšiřujeme nabídku a zvyšujeme kvalitu našich produktů a služeb.

To vše přispívá k neustálému růstu našeho zákaznického okruhu - mezi našimi zákazníky najdete vášnivé rybáře a lovce, zahrádkáře a majitele venkovských rekreačních areálů. Směřujeme také k filozofii Slow Food a milovníkům amerického barbecue.

Jedním slovem - všechny, kteří si váží zdravého jídla a domácích metod jeho výroby.

Naši zákazníci a firmy, se kterými spolupracujeme, jsou roztroušeni po celé Evropě i mimo ni. Neustále rozšiřujeme distribuční místa našich produktů a jsme otevření spolupráci.

Cítíme se být součástí většího hnutí - uvědomělého návratu k tradičním metodám výroby potravin, a s naším komunitou sdílíme recepty a znalosti, které máme."