Zelmotor

Webová stránka značky: Zelmotor

Zelmotor sp. z o. o. je nejen subdodavatelem a výrobcem elektromotorů na zakázku, ale také nezávislým výrobcem malých domácích spotřebičů moderní značky SMAPP smart APPLIANCES.

Náš zkušený tým specialistů navrhuje a vyrábí motory pro vysavače, mixéry, kuchyňské roboty, odšťavňovače, kráječe, mlýnky, ale i elektrické sekačky na trávu a zahradní nůžky na živý plot. Jsme dodavatelem komponentů pro malé domácí spotřebiče v Polsku i v zahraničí. Naše motory jsou srdcem mnoha zařízení, která usnadňují domácí život. Nedávno společnost Zelmotor sp. z o.o. má také vlastní továrnu v Puńcowě u Cieszyna - navazujeme na polské výrobní tradice.

Podporujeme polský průmysl, rozvíjíme talenty, poskytujeme pracovní místa a investujeme do polského potenciálu. Nákupem našich produktů podporujete polskou ekonomiku. Jsme si vědomi svého potenciálu, záleží nám na rozvoji Podkarpatska a Polska v Evropě!

V továrně Rzeszów máme vlastní laboratoře, technické, inženýrské, výzkumné a nakonec i výrobní provozy a díky tomu z našich výrobních linek vycházejí osvědčené, spolehlivé, dokonale propracované produkty. Je to 100% polská výroba.

Jako zkušený výrobce elektromotorů a komponentů domácích spotřebičů disponujeme rozsáhlými znalostmi a kompetencemi, které nám usnadnily rozhodování o samostatné výrobě zařízení SMAPP smart APPLIANCES.
Celý výrobní proces, od nejmenších prvků až po konečný efekt, je vyroben v Polsku...

1 položek celkem
Mlýnek na maso Smapp 489.8B černý
2 963 Kč

Mlýnek na maso 489.8 SMAPP v černé barvě - záruka kvality a dlouhého a spolehlivého provozu. Ergonomické, vylepšené, kompaktní pouzdro usnadňuje použití, zejména při intenzivním...

Kód: 211489518

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem