Teploměr do udírny BBQ 0-250°C

Kód: 209125049
194 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Charakteristika:

- Nepostradatelný při přípravě jídel - BBQ teploměr je perfektní pro měření teploty během uzení a grilování vašich oblíbených pokrmů.

- Solidní zpracování - vysoce kvalitní nerezová ocel, ze které je teploměr vyroben, vystavená i velmi vysokým teplotám, vám umožní užívat si tento přístroj po velmi dlouhou dobu!

- Pohodlnost použití - pokud se rozhodnete použít tento teploměr v udírně, závit s maticí umístěný na zadní straně sondy umožní a usnadní jeho instalaci na stěnu nebo dveře udírny.

- Přehledné a přesné měření - teploměr Vám umožní určit teplotu v rozsahu od 0°C do + 250°C s tolerancí chyby pouze 1°C! Barevný číselník usnadní ovládání teploty a upozorní vás, když je teplota velmi vysoká!

- Snadné měření za všech podmínek - 5 cm dlouhá sonda má teplotní senzor ve výšce cca 1 cm od konce, díky kterému získáte okamžité, bezchybné měření teploty při přípravě pokrmu!

Máte rádi grilování? Nebo možná často připravujete svá oblíbená jídla v udírně? Tento teploměr vám jistě usnadní kontrolu teploty vašeho nádobí během obou procesů! Pevně ​​vyrobený nerezový BBQ teploměr, ideální pro měření teploty při uzení a grilování.

Sonda o délce 5 cm má na konci (ve výšce cca 1 cm) teplotní čidlo, které vám umožní odečítat teplotu v rozsahu od 0°C do + 250°C s tolerancí chyby pouze +/- 1 °C! Už se nemusíte divit, zda je teplota v udírně příliš nízká nebo příliš vysoká.

Speciální závit s maticí umístěný v sondě vám umožní snadnou instalaci teploměru na stěnu nebo dveře udírny. Díky barevnému ciferníku nebylo ovládání teploty nikdy tak snadné - stačí jediný pohled, abyste zjistili, zda je teplota příliš nízká, dokonalá nebo příliš vysoká!

Doplňkové parametry

Kategorie: Teploměry
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: