Drápy B-Claws BBQ Bear Claws Borniak BC-01

Kód: 233591421
333 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

B-Claws drápky jsou pohodlným nástrojem pro trhání a mletí masa. Jsou vyrobeny z tepelně odolného plastu a odolávají teplotám od -10 stupňů do 130 stupňů Celsia. Jsou skvělé v situacích, kdy nemůžeme používat pouze ruce. Stačí zapíchnout jeden z drápů do kousku masa a poté ho roztrhnout druhým, stejně jako to dělají medvědi se svou kořistí (např. rotačním pohybem, kdy si jeden dráp opře o druhý).

B-Claws BBQ Borniak claws mohou být skvělým pomocníkem při přípravě masa na uzení. Využijete je nejen k broušení, ale také k přenášení horkých porcí a jako přídavný úchop pro řezání nožem! Doporučujeme jako víceúlohový, extra pár rukou.

Lze mýt v myčce a snadno se čistí

Sada obsahuje 2 kusy drápků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcování masa
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příprava pokrmů uzením ve své nejlepší podobě

Jsme polským výrobcem vysoce kvalitních udírenských zařízení. Za námi stojí zkušenosti, znalosti a vášeň. Naše uspokojení zákazníků hovoří za vše.

Během let jsme prošli dlouhou cestu - od malé technologické dílny k moderní firmě, která je nyní lídrem v prodeji a distribuci udírenských zařízení. Současně s hrdostí zdůrazňujeme, že jsme nikdy neztratili kurz, který jsme si vytyčili.

Vždy jsme tvrdili, že co se týče chuti a zdraví, tradiční metody uzení jsou nepřekonatelné. To však neznamená, že samotná zařízení nelze vylepšit - v tomto směru jsme dosáhli velkých úspěchů. Neustále rozšiřujeme nabídku a zvyšujeme kvalitu našich produktů a služeb.

To vše přispívá k neustálému růstu našeho zákaznického okruhu - mezi našimi zákazníky najdete vášnivé rybáře a lovce, zahrádkáře a majitele venkovských rekreačních areálů. Směřujeme také k filozofii Slow Food a milovníkům amerického barbecue.

Jedním slovem - všechny, kteří si váží zdravého jídla a domácích metod jeho výroby.

Naši zákazníci a firmy, se kterými spolupracujeme, jsou roztroušeni po celé Evropě i mimo ni. Neustále rozšiřujeme distribuční místa našich produktů a jsme otevření spolupráci.

Cítíme se být součástí většího hnutí - uvědomělého návratu k tradičním metodám výroby potravin, a s naším komunitou sdílíme recepty a znalosti, které máme."