Dřevěná udírna OD233L/110 z olše černá

Kód: 242124340
13 782 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Dřevěná udírna je perfektní způsob, jak připravit lahodné a aromatické pokrmy. Uzení je oblíbené zejména mezi milovníky masa, ryb a sýrů. Uzení je způsob, jak připravit lahodné pokrmy s jedinečnou chutí a vůní a prodloužit trvanlivost domácích kulinářských produktů.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Dřevěná a velmi prostorná zahradní udírna 233L/110 s udírnou o výšce 110 cm a objemu 233L, barva teak

Vyrobeno z vybraného a sušeného dřeva olše. Díky ní má udírna přírodní vzhled a jedinečný charakter. Zahradní udírna má tři úrovně pro uzení na tyčích a nebo roštech (pro uzení sýrů a ryb). Ve dvířkách je otvor pro montáž teploměru (je součástí balení). Spodní část udírny je izolována speciálním materiálem žáruvzdornými deskami, aby nedocházelo k přehřívání dřeva a požáru.

Komora je impregnována dvakrát a pouze z vnější strany, aby bylo dřevo chráněno před vnějšími vlivy.

Objem komory je určen pro cca 20-25 kg uzenin. Záleží na uložení uzenin v komoře. 

Co dostanete:

- udírnu,
- 8 univerzálních háčků typu S na uzená masa,
- 4 tyče pro zavěšení háčků,
- kulatý teploměr do 120°C pro instalaci do dvířek.
- štěpky na uzení

Doporučujeme dokoupit kouřovod a topeniště.

Ve dně komory je zabudován deflektor kouře, který rovnoměrně rozvádí kouř a zajišťuje tak rovnoměrné uzení produktů.

Střecha udírny je dřevěná, sedlová, odnímatelná. Ve střeše je zabudován regulátor kouře.

Doporučení: na začátek doporučujeme 1-2x udírnu "vypálit", aby dřevo "nabralo" kouř, pak bude chuť a vůně uzených produktů výraznější.

BEZPEČNOST:

Pamatujte, že v komoře udírny musí být volné proudění horkého vzduchu od vstupu z topeniště směrem ke komínovému výstupu. Na odkapávač nebo rošt nikdy nepokládejte jiné předměty jako alobal, misky, pekáče apod., které mohou blokovat volné proudění vzduchu Rošt také nepokládejte na odkapávač, využívá se další patro komory pro tento účel.

V případě, že tak neučiníte, může dojít k vznícení udírny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Udírny dřevěné
Hmotnost: 40 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.