Udírna kovová zateplená 2v1 MD172L/110 + podstavec

Kód: 242124322
24 070 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
2.8.2024

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Perfektní udírna pro začátečníky i profesionály
Tak by se daly stručně popsat tradiční kovové udírny Grillpal s podstavcem. Toto zařízení je určitě pro každého. Jednoduchost ovládání a vysoká kvalita udírny jsou snadným způsobem, jak si na stůl naservírovat uzené šunky, klobásy, ryby, zeleninu, mořské plody nebo sýr. S námi snadno vstoupíte do světa uzenin s nezapomenutelnou chutí a vůní a především bez chemie a konzervantů. Je na vás, abyste se rozhodli, co je dobré pro vaši rodinu a přátele. Jednoduchý design udírny  udělá z uzení radost, o kterou se podělíte s ostatními.

Varianta 2 v 1 je speciálně navržená udírna, která může být jak elektrická udírna s generátorem kouře, tak i udírna s tradičním topeništěm. Komora má v pouzdře speciální uzávěry, které lze použít pro změnu typu udírny nebo dokonce pro použití současně s generátorem kouře a topením v tradičním ohništi na dřevo.

Sada udírny obsahuje:

- Spodní odkapávač na odkapávající tuk se speciálně tvarovanými otvory odděluje pracovní prostor od prostoru udírny. Umožňuje snadné čištění udící komory a zároveň zabraňuje samovznícení nahromaděného tuku, který je odváděn přímo do mísy (tuk nestéká na topná tělesa).
- Horní odkapávač chrání uzené maso před odkapáváním usazenin z ohniště.
- Nerezové misky na vodu, zbytky popela a jako odkládací plocha pro odkapávání tuku z odkapávače usnadní čištění udírny po uzení.
- Izolace stěn a dveří je 2,5 cm a dno udírny je až 5 cm - speciální izolační vrstva s tepelně odolným silikonovým těsněním, které se snadno udržuje v čistotě.
- Kapacita komory 172 litrů je téměř 26 kg masa nebo uzeného jídla.
- Nerezový komín má nainstalovanou klapku, která bude sloužit k regulaci hustoty kouře a jeho odvodu ven. Díky tomu můžete přizpůsobit ideální podmínky uzení svému receptu.
- 6 pater pro uzení vám umožní maximalizovat rozmístění produktů na každém patře a učinit uzení ekonomičtějším.
- Nastavitelné 4 nohy pod udírnou s doplňkovou možností pro průmyslová kolečka.
- Podstavec - ze suchého impregnovaného olšového dřeva, který usnadní přístup do udírny bez zbytečného ohýbání.
- 4 bukové dřevěné tyče budou užitečné pro zavěšení výrobků.
- Teploměr pro instalaci na dvířka udírny, ukazující teplotu v rozsahu od 0 do 120°C.
- 8 nerezových háčků, typ S8 a S15, vhodné pro styk s potravinami, vhodné pro zavěšení uzených výrobků.
- Štěpky na uzení jsou čištěné, bez prašných frakcí, impregnačních a konzervačních směsí, vyráběné bez chemických přísad, suché (vlhkost cca 10%), odolné proti plísním a houbám.

Dřevěné štěpky by měly být skladovány na suchém a chladném místě.

Doplňkové příslušenství. Svou udírnu můžete dodatečně vybavit:
- Obal věnovaný každému modelu udírny, vyrobený z vysoce kvalitních nepropustných materiálů, s funkčním zipem a průduchem pro cirkulaci vzduchu
- Přídavné nerezové rošty
- Přídavná kolečka pro udírnu, pokud ji nechcete přemisťovat ručně
- Sítě a nitě
- Háky na zavěšení uzených výrobků - mnoho typů
- Udící štěpka o objemu 1 až 15 kg
- Topeniště pro tradiční udírnu
- Elektronické zařízení pro přestavbu udírny na elektrickou
- Potrubí, kolena k topeništi
- Teploměry
- Tyče - válečky na uzení
- Koření
- Náhradní díly udírny
- Mnoho dalšího příslušenství, které se bude hodit při používání udírny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Udírny kovové
Hmotnost: 40 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme výrobce, zároveň dovozce a distributor vysoce kvalitního dřevěného a kovového udírenského vybavení a všech druhů pomůcek používaných při uzení potravin. Za námi stojí bohaté zkušenosti a vášeň pro to, co tvoříme, což se obvykle promítá do spokojenosti našich zákazníků. Naše zkušenosti a obchodní kontakty, které jsme získali během let, nám umožňují nabízet vysokou kvalitu za nejvýhodnější ceny na trhu. Při používání našich výrobků budete mít jistotu a bezpečí.

Zůstáváme pevně přesvědčeni, že tradiční metody kouření přinášejí nejlepší chuť a kvalitu. To však neznamená, že nemůžeme stále vylepšovat samotné zařízení, a to právě díky našim neustálým inovacím ve výrobě.

Neustále rostoucí počet našich zákazníků je důkazem toho, že jsme na správné cestě. Jsou to lidé, kteří si cení zdravých potravin a domácího zpracování. Spolupracujeme s mnoha společnostmi a zákazníky po celém Polsku, ale také v zahraničí, včetně Německa, Anglie, České republiky, Slovenska, Norska, Litvy a Lotyšska. Neustále rozšiřujeme naše distribuční sítě a rádi spolupracujeme s novými partnery.

Proudíme s novými trendy, které se snaží vrátit k chuti z dětství a k uvědomělým metodám výroby potravin. S našimi zákazníky sdílíme naše osvědčené recepty a znalosti v oblasti uzení. Těšíme se na spolupráci s vámi a na nadcházející inovace v našem sortimentu.