Elektrická udírna UWD-70 V1.4

Kód: 192102352
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Borniak
25 990 Kč –6 %
Elektrická udírna UWD-70 V1.4
25 990 Kč –6 % 24 184 Kč
Skladem u dodavatele

Toto unikátní zařízení umožňuje provádět studené uzení* i horké uzení s jednoduchou obsluhou a vždy dosahujete profesionálních výsledků s vynikající chutí uzených mas. Elektronický ovládací panel umožňuje přesnou regulaci teploty až do maximálního rozsahu 120 °C, což zajišťuje nízké provozní náklady. Udírna má kapacitu 70 litrů a nabízí šest úrovní pro až 10 kg masa nebo uzeného jídla.

Pro tento typ udírny doporučujeme štěpky frakce 02.

 

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Představujeme vylepšený model udírny UWD-70 V1.4, který přináší konstrukční inovace v podobě kvalitnějších komponentů použitých při výrobě. Novinkou je také možnost instalace koleček místo tradičních nožiček a nožky jsou umístěny na pogumovaných podložkách. K tomu přidáváme nový design misky pro odkapávání šťáv a tuků.

Pro tento typ udírny doporučujeme štěpky frakce 02.

 

Toto unikátní zařízení umožňuje provádět studené uzení* i horké uzení s jednoduchou obsluhou a vždy dosahujete profesionálních výsledků s vynikající chutí uzených mas. Elektronický ovládací panel umožňuje přesnou regulaci teploty až do maximálního rozsahu 120 °C, což zajišťuje nízké provozní náklady. Udírna má kapacitu 70 litrů a nabízí šest úrovní pro až 10 kg masa nebo uzeného jídla. Borniak vyniká svou účinností a energetickou úsporností díky speciální technologii izolace stěn se silikonovým těsněním a magnetickým uzávěrem. Vnitřek udírny je vyroben z nerezové oceli, která splňuje standardy pro styk s potravinami. Misky na odkapávání tuku, sběr vody a popela jsou též vyrobeny z nerezové oceli, což usnadňuje jejich čištění. Komín slouží k regulaci hustoty kouře, který si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Borniak dokáže produkovat konstantní a optimální kouření až po dobu 8 hodin bez nutnosti přidávání dřeva a ohřevu, což minimalizuje provozní náklady. Dřevní štěpky Borniak jsou vyrobeny bez chemických přísad a konzervantů a lze je snadno udržovat. Udírna je vybavena čtyřmi výškově stavitelnými nohami, které lze volitelně nahradit průmyslovými koly (*Adaptér pro studené uzení se prodává samostatně).

Elektrické udírny s generátorem kouře Zahajte své dobrodružství s tradičními produkty a objevte jedinečné a přírodní chutě při kouření s Borniakem.

Ideální pro začátečníky i profesionály Sýry, ryby, maso nebo zelenina – bez ohledu na to, zda připravujete rodinný oběd nebo večeři, Wędzarnia Borniak vám poskytne kouření potěšení s výbornou chutí kdykoliv a kdekoliv.

CHARAKTERISTIKY JEDNODUCHÉHO ELEKTRICKÉHO KUŘÁKA BORNIAK UWD-70 Snadné použití a efektivita:

Naše udírny lze stručně popsat jako zařízení, která vám umožní na stole přinést ty nejvybranější sýry, ryby a uzeniny s podmanivou vůní a jedinečnou chutí, a to bez použití chemie či konzervantů.

Produkce kouře:

Celý proces spočívá ve stisknutí tlačítka, díky našemu generátoru kouře. Tento generátor funguje tak, že doutnají dřevěné třísky a vytváří kouř. Správné spalování dřeva je klíčové pro úspěšné uzení, a toho jsme dosáhli plně automatizovaným způsobem. Spalování probíhá automaticky, dřevo se postupně přidává do topidla a hoří.

Co je důležité zdůraznit?:

Zde není oheň a teplota hoření dřeva je ideální, což znamená, že vaše produkty nebudou ohroženy.

Ohřev a radiátor:

Zařízení dosahuje požadované teploty pomocí ohřívače s radiátorem, což zajišťuje efektivní rozložení teploty.

Teplota:

Udírna je vybavena elektronickým regulátorem, který umožňuje snadno nastavit požadovanou teplotu uvnitř udírny.

Odkapávač:

Přepážka s speciálně tvarovanými otvory odděluje pracovní prostor od místa, kde se kouří, což zabraňuje odkapávání tuků a šťáv na topná tělesa a doutnající dřevo na kouření.

Bezpečnost:

Odkapávač chrání uzené maso před odkapáváním spalin z ohniště.

Regulace kouře:

V krbu je nainstalována klapka, která umožňuje regulaci hustoty kouře, takže můžete přizpůsobit ideální podmínky uzení svému receptu.

Panty:

Dobře upevněné panty zajišťují pohodlí při používání.

Magnetický uzávěr:

Dvířka komory mají magnetický uzávěr, který usnadňuje zavírání komory a navíc jsou opatřena silikonovým těsněním, které se snadno přizpůsobí stěně komory.

Nastavitelné nožičky:

Silné profesionální nastavitelné nožičky s protiskluzovou gumou

Generátor kouře:

Celý proces výroby kouře spočívá ve stisknutí tlačítka.

Studený kouř (volitelné):

Adaptér na uzení za studena umožňuje kouření při nízkých teplotách (min. 1-2 °C vyšších než je teplota okolí).

Kola (volitelně):

Pokud vaše udírna nemá stálé místo nebo ji potřebujete rychle přestěhovat, jsou průmyslová kola nezbytným doplňkem.

Příslušenství (volitelné):

Mnoho dalších doplňků, které vám budou užitečné při používání udírny.

Snadno použitelná udírna: Srdcem našich udíren je generátor kouře, který zajišťuje rovnoměrný a nepřetržitý provoz při spalování dřeva. Kouř se získává doutnáním udících lupínků při vhodné teplotě. Díky našemu řešení dostáváte to nejlepší.

Celý proces výroby kouře spočívá ve stisknutí tlačítka.

Udírna je vybavena ovladačem Borniak Simple.

Ovládací panel byl speciálně navržený a vyvinutý pro udírnu Borniak.

Teplota je udržována na prediktivní bázi, takže máte jistotu konstantní teploty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Grilování a uzení
Hmotnost: 35 kg

Příprava pokrmů uzením ve své nejlepší podobě

Jsme polským výrobcem vysoce kvalitních udírenských zařízení. Za námi stojí zkušenosti, znalosti a vášeň. Naše uspokojení zákazníků hovoří za vše.

Během let jsme prošli dlouhou cestu - od malé technologické dílny k moderní firmě, která je nyní lídrem v prodeji a distribuci udírenských zařízení. Současně s hrdostí zdůrazňujeme, že jsme nikdy neztratili kurz, který jsme si vytyčili.

Vždy jsme tvrdili, že co se týče chuti a zdraví, tradiční metody uzení jsou nepřekonatelné. To však neznamená, že samotná zařízení nelze vylepšit - v tomto směru jsme dosáhli velkých úspěchů. Neustále rozšiřujeme nabídku a zvyšujeme kvalitu našich produktů a služeb.

To vše přispívá k neustálému růstu našeho zákaznického okruhu - mezi našimi zákazníky najdete vášnivé rybáře a lovce, zahrádkáře a majitele venkovských rekreačních areálů. Směřujeme také k filozofii Slow Food a milovníkům amerického barbecue.

Jedním slovem - všechny, kteří si váží zdravého jídla a domácích metod jeho výroby.

Naši zákazníci a firmy, se kterými spolupracujeme, jsou roztroušeni po celé Evropě i mimo ni. Neustále rozšiřujeme distribuční místa našich produktů a jsme otevření spolupráci.

Cítíme se být součástí většího hnutí - uvědomělého návratu k tradičním metodám výroby potravin, a s naším komunitou sdílíme recepty a znalosti, které máme."