Plnička klobás 5L ruční svislá

Kód: 264265198
4 831 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Objevte prémiovou vertikální plnička na maso, na kterou všichni domácí výrobci masa čekali. Byla navržena tak, aby splnila očekávání jak profesionálů, tak začátečníků. Tato plnička se snadno používá, zajišťuje pohodlnou práci a umožňuje dosáhnout vynikajících výsledků. Mezi zařízeními tohoto typu dostupnými na trhu se naše plnička vyznačuje několika designovými prvky, které ocení každý uživatel. Díky své široké funkčnosti je tato plnička ideální pro výrobu různých druhů uzenin v každé kuchyni. Rychle, jednoduše, profesionálně a bez zbytečných kompromisů.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Objevte prémiovou vertikální plnička na maso, na kterou všichni domácí výrobci masa čekali. Byla navržena tak, aby splnila očekávání jak profesionálů, tak začátečníků. Tato plnička se snadno používá, zajišťuje pohodlnou práci a umožňuje dosáhnout vynikajících výsledků. Mezi zařízeními tohoto typu dostupnými na trhu se naše plnička vyznačuje několika designovými prvky, které ocení každý uživatel. Díky své široké funkčnosti je tato plnička ideální pro výrobu různých druhů uzenin v každé kuchyni. Rychle, jednoduše, profesionálně a bez zbytečných kompromisů. Využijte příležitosti, které vám umožní být ještě kreativnější na vašem dobrodružství v práci s masem.

Mezi výhody této jedinečné plničky patří:

Speciální konstrukce pístu - usnadňuje správné umístění masa a zároveň zabraňuje vytékání náplně do válce při plnění i při vysokém namáhání - např. při výrobě kabanosů.
Praktická sada 6 trychtýřů - extrémně praktická, vícenásobná sada trychtýřů s odvzdušňovacím systémem, od průměru 14 mm. Ani ta nejužší střeva nezpůsobí při plnění žádné problémy!
Stabilní montážní systém - univerzální řešení, které umožňuje instalaci na pracovní desky různé tloušťky a zachovává stabilitu při práci. Plnička se nikdy nepohybuje na stole nebo pracovní desce.
Velká kapacita (5 l) - navržená s ohledem na efektivitu, naše plnička pojme 5 litrů nádivky, což vám umožní efektivně připravit pevnou porci klobás.
Vyztužená, pevná konstrukce - tvrzená ocelová ložiska a převodový systém zajišťují odolnost proti vysokému tlaku a zesílená konstrukce zaručuje její vynikající stabilitu a životnost.
Multifunkční 2rychlostní převodový systém - první rychlostní stupeň slouží k rychlému zvednutí pístu před doplněním a druhý, tzv. pomalý chod umožňuje přesné a snadné plnění střev nádivkou.

Zde je praktická plnička, se kterou bude vaše práce efektivnější, pohodlnější a poskytne výsledky v profesionální kvalitě. K dispozici máte kapacitu až 5 l a 6 různých trychtýřů s odvzdušňovacím systémem včetně speciálního trychtýře na klobásy kabanos. S tímto vybavením snadno vytvoříte klobásy různých průměrů (ø14/18/21/25/29/35 mm) a dodáte jim dokonalou strukturu.

K plnění můžete použít ovčí, vepřová, hovězí střeva, polyamidová střívka, proteinová střívka atd. Plnička zajistí dokonalé a snadné plnění. Je vybavena pístem se silikonovým uzávěrem, odvzdušňovačem a výměnným těsněním. Konstrukce zajišťuje dokonalý tlak pístu a optimalizuje tvorbu náplně při aplikaci. Speciální převodový systém umožňuje rychlé zvednutí pístu a po naplnění válce snadné a přesné plnění střeva.

Válec a tělo plničky jsou vyrobeny z nerezové oceli, která zaručuje trvanlivost, odolnost proti korozi a snadné udržování zařízení v čistotě. Vysokou kvalitu materiálů a zpracování oceníte zejména při intenzivním používání plničky.

Práci vám usnadní i velmi užitečná řešení:

- Válec je možné namontovat na obě strany plničky, což zajišťuje ergonomické ovládání pro praváky i leváky.
- Snadno odnímatelné tělo a píst, což umožňuje pohodlné plnění a čištění plničky.
- Šroub zajišťující kliku, aby se zabránilo jejímu náhodnému uvolnění během provozu.
- Certifikovaný výrobek určený pro styk s potravinami. Plnička pomocí ní zaručuje plnou bezpečnost v každé fázi přípravy uzenin.

Sestava obsahuje:

Plnička - tělo/rám se základnou

- uzavřený převodový systém a ložisko (v těle rámu) a 2 nástavce pro montáž kliky

- válec

- píst s těsněním

- matice (ráfek) pro montáž trychtýřů

klikou a šroubem připevněte kliku k násadce zvolené rychlosti
6 trychtýřů o délce 165 mm a různých průměrech: 14, 18, 21, 25, 29, 35 mm
2 příchytky s univerzální roztečí pro připevnění plničky k pracovní desce

Rozměry produktu:

výška: 63,7 cm
délka základny: 30 cm
šířka základny: 28 cm
Hmotnost: 9,3 kg

Investujte do kvality a zažijte dokonalost v každém kousku vašeho produktu!

 

Poznámka: Před každým použitím plničku důkladně umyjte a její vnitřní povrch potřete kuchyňského oleje. To je nezbytné pro zajištění správné funkce pístu a prodloužení životnosti zařízení.

Přečtěte si uživatelskou příručku a dodržujte pravidla v ní uvedená, rovněž s ohledem na bezpečné používání plničky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plničky
Hmotnost: 12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: