Stůl pod udírnu Borniak na kolečkách

Kód: 242124339
16 990 Kč –5 %
stolik pod wedzarnie borniak (1)
16 990 Kč –5 % 16 097 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Stůl pod udírnu Borniak na kolečkách

Pojízdný stolek z nerezové oceli pro vaši udírnu nebo stanoviště pro přípravu jídla pro vás a vaše blízké. Je vhodný pro všechny udírny 70 i 150. Prostorná zásuvka pojme veškeré příslušenství: rošty, misky a další.

Spodní police zajistí stabilnější konstrukci stolu a perfektně poslouží i pro ukládání pomůcek pro uzení

Stůl je vybaven otvírákem na lahve a speciálním věšákem na příslušenství, abyste je měli vždy po ruce. Pro větší pohodlí lze věšák umístit na jakoukoli stěnu stolu.

PRACOVNÍ PROSTOR: Velká pracovní deska s plochou 62,5 x 62,5 cm a nosností 120 kg.

SPODNÍ POLICE: Odolná spodní police, zajištěná zadní příčkou - pro uložení věcí vyžadujících více místa nebo instalaci nástavce na studené uzení.

KAPACITNÍ ZÁSUVKA: Uložte nářadí, příslušenství a koření do velké zásuvky vybavené vodítky pro pohodlné použití.

KOLEČKA: Čtyři odolná, otočná kolečka s brzdou a gumovým běhounem zajišťují snadný pohyb stolu a práci tam, kde potřebujete.

RUKOJEŤ: Věšák se třemi háčky pro zavěšení nejnutnějších nástrojů tak, aby byly vždy po ruce.

KONSTRUKCE: Celý stůl je vyroben z vysoce kvalitního leštěného kyselinovzdorného plechu (AISI 304). Odolná konstrukce a kvalitní materiály zajistí používání po léta.

Doplňkové parametry

Kategorie: Udírny kovové
Hmotnost: 31.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příprava pokrmů uzením ve své nejlepší podobě

Jsme polským výrobcem vysoce kvalitních udírenských zařízení. Za námi stojí zkušenosti, znalosti a vášeň. Naše uspokojení zákazníků hovoří za vše.

Během let jsme prošli dlouhou cestu - od malé technologické dílny k moderní firmě, která je nyní lídrem v prodeji a distribuci udírenských zařízení. Současně s hrdostí zdůrazňujeme, že jsme nikdy neztratili kurz, který jsme si vytyčili.

Vždy jsme tvrdili, že co se týče chuti a zdraví, tradiční metody uzení jsou nepřekonatelné. To však neznamená, že samotná zařízení nelze vylepšit - v tomto směru jsme dosáhli velkých úspěchů. Neustále rozšiřujeme nabídku a zvyšujeme kvalitu našich produktů a služeb.

To vše přispívá k neustálému růstu našeho zákaznického okruhu - mezi našimi zákazníky najdete vášnivé rybáře a lovce, zahrádkáře a majitele venkovských rekreačních areálů. Směřujeme také k filozofii Slow Food a milovníkům amerického barbecue.

Jedním slovem - všechny, kteří si váží zdravého jídla a domácích metod jeho výroby.

Naši zákazníci a firmy, se kterými spolupracujeme, jsou roztroušeni po celé Evropě i mimo ni. Neustále rozšiřujeme distribuční místa našich produktů a jsme otevření spolupráci.

Cítíme se být součástí většího hnutí - uvědomělého návratu k tradičním metodám výroby potravin, a s naším komunitou sdílíme recepty a znalosti, které máme."