Forma na výrobu sýra 16x16x16,5cm 1000 g

Kód: 411314
325 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Sýřidla jsou nejjednodušší a nejrychlejší sýry na domácí přípravu. Podávat je můžete jak ve slané, tak sladké verzi s přídavkem ovoce nebo sušeného ovoce. Pevnou porci tohoto lahodného, ​​jemného a krémového sýra vyrobíte pomocí naší pevné, univerzální, kulaté formy na sýr. Jeho promyšlená konstrukce znamená velkou kapacitu, otvory pro odkapávání syrovátky a nožičky, díky kterým se stékající tekutina nedostane do kontaktu se sýrem. Forma je vyrobena z kvalitního, odolného a trvanlivého bílého materiálu. Bezbarvý materiál neovlivňuje barvu připravovaných sýrů a z funkčnosti formy se můžete těšit velmi dlouho.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Pro každého sýraře - tato univerzální, kulatá forma na sýr o rozměrech 16x16x16,5 cm se skvěle hodí pro domácí výrobu sýra - zejména měkkého tvarohu - syřidla.
Pevná, velká porce – pomocí této formy můžete vyrobit sýr s krásným zaobleným tvarem o hmotnosti až 2 kg najednou! Váš oblíbený sýr vám tedy nedojde ani na dovolené, ani při setkání s přáteli.
Krásný zaoblený tvar - ideální pro jakýkoli druh sýra. Zejména pro zrající sýry, které vyžadují dokonale rovnoměrnou formu bez ostrých hran, což snižuje riziko infekcí při výrobě.
Vysoká kvalita - forma je vyrobena z odolného materiálu určeného pro styk s potravinami. Bílá hmota je bez barviv, takže se nemusíte bát, že by plíseň ovlivnila barvu připravovaného sýra.
Pohodlné a snadné použití - forma je vybavena speciálními otvory, které umožňují odtok syrovátky, a také nožičkami, které zabraňují dotyku stékající tekutiny se sýrem, což značně usnadňuje práci.

Sýřidla jsou nejjednodušší a nejrychlejší sýry na domácí přípravu. Podávat je můžete jak ve slané, tak sladké verzi s přídavkem ovoce nebo sušeného ovoce. Pevnou porci tohoto lahodného, ​​jemného a krémového sýra vyrobíte pomocí naší pevné, univerzální, kulaté formy na sýr. Jeho promyšlená konstrukce znamená velkou kapacitu, otvory pro odkapávání syrovátky a nožičky, díky kterým se stékající tekutina nedostane do kontaktu se sýrem. Forma je vyrobena z kvalitního, odolného a trvanlivého bílého materiálu. Bezbarvý materiál neovlivňuje barvu připravovaných sýrů a z funkčnosti formy se můžete těšit velmi dlouho. Forma je velmi pohodlná a snadno ovladatelná - při výrobě sýra v ní můžete najednou připravit porci o hmotnosti až 2 kg (vzhledem k výšce formy a komfortu použití doporučujeme sýry o hmotnosti max. 1 kg). Forma bude dobře fungovat jak pro začínající výrobce sýrů, tak pro profesionály!

Rozměry:

vnitřní Ø 15,2 cm

vnitřní výška 16,2 cm

vnější Ø 16 cm

výška bez nožiček 16,5 cm

celková výška (s nohami) 17,0 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výroba sýrů
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: