Startovací sada pro domácí výrobu sýrů mladý sýr

Kód: 411000
424 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Záleží vám na kvalitě produktů, které každý den skončí na stole vaší rodiny? Dáváte přednost tomu, abyste ve svém jídelníčku viděli zdravé produkty bez zbytečných přísad? Se sadou Mladý sýrař objevíte výhody výborných, domácích produktů - ve vlastní kuchyni z ní vyrobíte až 10 kg domácích měkkých (tvaroh) a uzených sýrů a nákupem pouze vhodné bakteriální kultury, lze s úspěchem vyrábět i tvrdé (žluté) nebo plísňové sýry.

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Sada na výrobu sýra - na min. 10 kg sýra - vyrob si vlastní sýr, tip na dárek, na čerstvý i dlouhozrající*, uzený* nebo plísňový sýr* - kompletní sada s teploměrem, plísní, šálou, syřidlem, chloridem vápenatým, klínkem a směsí koření
Pro domácí výrobu sýrů - Sada na výrobu mladého sýra obsahuje všechny potřebné nástroje, abyste mohli začít své dobrodružství s domácí výrobou sýrů. S jeho pomocí vyrobíte cca 10 kg vlastních měkkých (bílých) a tvrdých (žlutých) sýrů*.
Tip na dárek – znáte někoho, kdo rád vaří? Darujte mu sadu na výrobu sýrů v elegantním balení a obsahující vše, co k výrobě sýrů potřebujete - včetně osvědčených receptů!
Kompletní sada - sada obsahuje: syřidlo na sýr, chlorid vápenatý, utěrku na sýr, klínek sýra, směs koření, teploměr a formu na sýr.
Aromatické a jemné sýry - při výrobě vlastních domácích sýrů máte zaručeně ověřené suroviny bez konzervantů a chemie. Své oblíbené sýry můžete také okořenit, jak chcete, slané i sladké, například sušeným ovocem!
Jednoduchá a rychlá příprava sýra - s naší sadou připravíte zdravý sýr pro sebe, svou rodinu i celou partu přátel jednoduchým, rychlým a bezproblémovým způsobem!

Záleží vám na kvalitě produktů, které každý den skončí na stole vaší rodiny? Dáváte přednost tomu, abyste ve svém jídelníčku viděli zdravé produkty bez zbytečných přísad? Se sadou Mladý sýrař objevíte výhody výborných, domácích produktů - ve vlastní kuchyni z ní vyrobíte až 10 kg domácích měkkých (tvaroh) a uzených sýrů a nákupem pouze vhodné bakteriální kultury, lze s úspěchem vyrábět i tvrdé (žluté) nebo plísňové sýry. Odvažte se experimentovat! Připravené sýry jsou vhodné k uzení i grilování. Sada na výrobu sýra obsahuje všechny potřebné nástroje k výrobě vašich prvních domácích sýrových výrobků: syřidlo, chlorid vápenatý, sýrové plátno, klínek sýra, směs koření, teploměr a formičku na sýr (rozměry 10x10x5,5cm a kapacita 250g), vše dodáváno v elegantní krabičce ideální jako dárek! Dopřejte sobě nebo svým blízkým nové chuťové zážitky. Domácí výroba sýrů je opravdu jednoduchá – stačí vám základní kuchyňské vybavení a mléko z vašeho místního obchodu. Za necelou hodinu se váš dům naplní vůní vašeho oblíbeného aromatického domácího sýra. Podle uvážení můžete dochutit oblíbeným kořením (slaná verze) nebo podávat s medem, sušeným ovocem a ovocem (sladká verze).

*Pozor! Některé druhy sýrů, např. Gouda nebo plísňový sýr, vyžadují nákup speciálních specializovaných bakterií samostatně.

Sada obsahuje: syřidlo na sýr, chlorid vápenatý, utěrku na sýr, klínek sýra, směs koření, teploměr a formu na sýr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výroba sýrů
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: