Forma na výrobu sýru srdíčko na 100g

Kód: 255262918
24 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Detailní informace

Pošta od 75 Kč
Pošta od 75 Kč
Doprava Zásilkovnou nebo GLS a poštovné od 75 Kč.
Proklientský přístup
Proklientský přístup
Svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc.
Široký výběr
Široký výběr
Široký sortiment včetně výrobků z České republiky

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Pokud si chcete plně vychutnat výhody výroby domácího sýra, naše forma na výrobu sýra je pro vás ideální! Díky němu vyrobíte dokonalé syřidlové sýry ve tvaru srdce.

▶️ Poskytuje dokonalý tvar srdce - měkké syřidlové sýry budou vypadat dokonale a působivě.

▶️ Vyznačuje se vysokou kvalitou - forma je vyrobena z odolného materiálu - můžete si být jisti, že vám bude sloužit mnoho let.

▶️ Bezpečné pro vaše zdraví - certifikováno pro styk s potravinami.

▶️ Ideální pro menší sýry- výška naší formy je 4,9 cm, což umožňuje získat sýry o hmotnosti až 100 g.

▶️ Podporuje správné stravovací návyky – můžete si vybrat ty nejkvalitnější, lokální produkty bez přidání konzervantů.

Výroba domácího sýra je skvělou příležitostí, jak si pochutnat na zdravém a přírodním jídle a také aktivně strávit čas se svými blízkými a přáteli. Výška naší formy je 4,9 cm, což umožňuje získat sýry o hmotnosti až 100 g Forma má otvory, které umožňují odtok syrovátky a nožičky, které oddělují sýr od stékající tekutiny. Díky tomuto řešení bude proces zrání sýra probíhat hladce a vaše výrobky získají jedinečnou chuť a vůni.

Při nákupu naší formy na sýr máte navíc jistotu, že vybíráte produkt špičkové kvality, vyrobený z odolného materiálu certifikovaného pro styk s potravinami.

Při domácí přípravě sýra máte plnou kontrolu nad kvalitou a kombinací surovin. Můžete si vybrat ty nejkvalitnější produkty a vyhnout se umělým přísadám, konzervantům a dalším škodlivým látkám. Díky tomu bude váš sýr přirozený a plný nádherné vůně. Kromě toho můžete experimentovat s přísadami, jako jsou bylinky, koření nebo sušené ovoce, které vám umožní objevovat nové chutě. Důležité je, že nákupem surovin pro svůj domácí sýr podpoříte místní výrobce, kteří nabízejí vysoce kvalitní produkty. Přispíváte tak k rozvoji místní komunity a péči o životní prostředí.

Výroba domácího sýra není jen způsob zdravého a chutného jídla, ale také forma relaxace a odpočinku. Může to být také skvělá příležitost, jak aktivně trávit čas s rodinou a přáteli a naučit děti samostatnosti a kreativitě.

Kupte si naši univerzální formu na výrobu sýrů a vyrobte si vlastní lahodný domácí sýr! Objevte s námi nové chutě a techniky výroby sýra!

Doplňkové parametry

Kategorie: Výroba sýrů
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: